Przepowiednie Ojca Klimuszko na temat Polski i świata wypełniają się? Nie-Europejczycy na małych statkach i Potop…

Ojciec Klimuszko jest z pewnością, jednym z najbardziej znanych wizjonerów na świecie! Franciszkanin wygłosił w swoim życiu kilka przepowiedni, które według opinii wielu osób cały czas się spełniają i  świadczą o prawdziwym darze, jakim obdarzony był mężczyzna.

Ojciec Klimuszko mówił bardzo dużo o zmianach klimatu, które mają  przynieść przerażające skutki, a także o zniszczeniu Europy. Szczególne miejsce w jego wizjach zajmowała jednak Polska, którą określał jako najbezpieczniejszy obszar na czas nadciągającej tragedii i mawiał, że to właśnie w tym kraju narodzą się ludzie, którzy będą wstanie zmienić świat. Zawsze twierdził, że Jan Paweł II będzie wyjątkowym Ojcem Świętym i rozpocznie nową epokę Kościoła, a także oczywiście Polski, którą rozsławi po całym świecie.

Jedna z jego przepowiedni dotyczyła, także czegoś co według masy osób zdarzyło się całkiem niedawno: Mowa oczywiście o trzęsieniu Ziemi, które wydarzyło się we Włoszech! Ojciec Klimuszko wspominał o nie Europejczykach, którzy płyną przez morze na małych statkach, a także o płaczących Włoskich dzieciach i ogromnych zniszczeniach.

Twierdził, że widział takie straty jak po ogromnej katastrofie – albo wybuchu Wulkanu albo też trzęsieniu Ziemi. A to ma być dopiero początek przerażających wydarzeń, takich jak wojna, a następnie kolejny potop, który przysporzy wielkie straty – wyjątkiem ma być Polska, która poniesie najmniej  szkód.

Czyżby w wizji Czesław Klimuszko wspomniał nie tylko na temat trzęsienia ziemi ale także fali uchodźców, która trwa od pewnego czasu? Czy te dwa wydarzenia które zbiegły się ze sobą w czasie mogą świadczyć że przepowiednie franciszkanina się spełniają?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Dusza zabrana do Nieba!? "To nagranie może przekonać ludzi do istnienia Boga!"

śr Lis 2 , 2016
Święta zmarłych zawsze wywołują w nas pewnego rodzaju melancholie i myśli nie tylko dotyczące wszystkich tych, którzy już opuścili ten świat, ale także dotyczące nas samych i czasu gdy to My umrzemy. Śmierć praktycznie dla każdego z nas – niezależnie od wyznania wiąże się z jakiegoś rodzaju niepokojem i lękiem, […]