Dusza zabrana do Nieba!? „To nagranie może przekonać ludzi do istnienia Boga!”

Święta zmarłych zawsze wywołują w nas pewnego rodzaju melancholie i myśli nie tylko dotyczące wszystkich tych, którzy już opuścili ten świat, ale także dotyczące nas samych i czasu gdy to My umrzemy. Śmierć praktycznie dla każdego z nas – niezależnie od wyznania wiąże się z jakiegoś rodzaju niepokojem i lękiem, bo w końcu wchodzimy na tereny nieznane nam zupełnie.


Strach ten wbrew pozorom nie dotyczy wyłącznie osób religijnych, gdyż w przypadku ateistów nasuwa się inne podłoże lęku, a mianowicie przemijanie i myśl, że życie nieodwracalnie się kończy, a My zawsze chcielibyśmy coś jeszcze zrobić lub naprawić swoje błędy…

Dziś przedstawiamy Wam bardzo interesujące nagranie, które teraz w okresie świątecznym zdobyło szczególną popularność. Ukazuje ono początkowo coś na kształt portalu, który z czasem układa się w dziwny tunel do którego po chwili wnika kula, przypominająca orbsa. Końcówka ukazuje jak zarówno tunel jak i orbs po prostu znikają! Internauci na różne sposoby próbowali wyjaśnić to dziwne zjawisko:

Jedni twierdzą, że to po prostu efekt komputerowy nad którym ktoś musiał trochę popracować, natomiast nie brakuje i zwolenników faktu, że jest to legendarny tunel, który często opisywany jest podczas śmierci klinicznej i który przenosi duszę na tamtą stroną. A, Wy co o tym sądzicie? Co może przedstawiać nagranie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Syrena nagrana na skale! Mityczne stworzenia faktycznie istnieją?

czw Lis 3 , 2016
Syreny według legend były pół kobietami-pół rybami, które choć obdarzone nienaganną urodą to, jednak w rzeczywistości wykorzystywały ją tylko i wyłącznie, by zwabić zakochanych żeglarzy i móc ich zjeść! Na przestrzeni lat pojawiały się setki podań o spotkaniu tych niezwykłych istot m.in. opowieść pewnej załogi, która w czasie połowów przypadkowo wyciągnęła […]