Pierwsze zdjęcie Ziemi z kosmosu wywołało panikę! Kontrowersje utrzymują się do dziś…

Wiele osób uważa, że teorie spiskowe rozpoczęły się z chwilą gdy komputer i Internet stały się czymś tak powszechnym jak pójście na zakupy, czy wyjście do kina! Okazuje się, jednak zupełnie inaczej, a już w 1946 r prawdziwa panika i masa spekulacji ogarnęła Ziemian w związku  z pewnym zdjęciem.

To właśnie tego roku opublikowano pierwszą fotografię naszej Planety, które zostało wykonane dzięki naukowcom z Nowego Meksyku, którzy przyczepili kamerę do nazistowskiej rakiety. I choć sama rakieta niezbyt długo przebywała w kosmosie i rozbiła się to, dzięki specjalnie zabezpieczonej kasecie udało się uratować cały materiał.’

Zdjęcie zostało potem rozpowszechnione przez rozmaite platformy medialne i wywołało masę spekulacji. Wiele osób zaczęło kwestionować wtedy oficjalne stanowisko nauki o kulistości Ziemi i dopatrywać się faktu,czy nasza planeta nie jest w rzeczywistości płaska.

Twierdzono bowiem, że na przedstawionym zdjęciu zupełnie nie widać kształtu kuli! Co ciekawe podobne spekulacje miały miejsce we współczesnych czasach, gdy owe zdjęcie zostało pokazane internautom! A, Wy co sądzicie o pierwszym zdjęciu Ziemi? Uważacie, że ludzie mieli  rację w swoich zarzutach?


administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Hillary Clinton i jej sztab zamieszani w satanizm? Wyciekła szokująca wiadomość!

sob Lis 5 , 2016
Pogłoski o rytuałach okultystycznych jakie wykonują ludzie mający władze na świecie są głoszone już od wielu lat! Ostatecznym dowodem miał być filmik, który pewien dziennikarz wykonał podczas jednego z tzw. sabatów, w czasie którego zakapturzone postacie robiły dziwne gesty przypominające rytuały i czciły wielką sowę. Film spotkał się, jednak z […]