Hillary Clinton i jej sztab zamieszani w satanizm? Wyciekła szokująca wiadomość!

Pogłoski o rytuałach okultystycznych jakie wykonują ludzie mający władze na świecie są głoszone już od wielu lat! Ostatecznym dowodem miał być filmik, który pewien dziennikarz wykonał podczas jednego z tzw. sabatów, w czasie którego zakapturzone postacie robiły dziwne gesty przypominające rytuały i czciły wielką sowę. Film spotkał się, jednak z masą kontrowersji ze względu na fakt, że nie widać było twarzy zebranych, a poza tym wiele osób zarzucało autorowi zwykłe oszustwo.

Jaka jest, jednak prawda? Według wielu osób kolejny dowód pojawił się kilka godzin temu i ukazuje maila jakiego brat szefa kampanii Hillary Clinton wysłał do znanej na świecie performerki Mariny Abramović z zapytaniem o kolację, która miała się odbyć 9 lipca!

Kobieta odpisała na to, że nie może się doczekać „Spirit Cooking” i czy weźmie ze sobą brata? Cały mail spotkał się z masą kontrowersji, bowiem jeden z szalonych popisów Mariny nosi właśnie taką nazwę i polega na używaniu w jego trakcie prawdziwej krwi i węży. Sama Marina również niejednokrotnie wiązana była z satanizmem ze względu na bardzo kontrowersyjne sztuki, które pokrywają się z rytuałami satanistycznymi znanymi  z filmów  przez które pewnego dnia sama artystka prawie straciła życie na scenie.

Wielu internautów uważa, jednak że pewnego rodzaju sztuka Mariny to po prostu performance – miejscami bardzo chory i krwawy, ale nie mający nic wspólnego z demonami. A, Wy co sądzicie? Czy naprawdę mail może oznaczać, że politycy mają coś wspólnego z satanizmem, a Hillary Clinton może być ich wspólnikiem?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.