Hillary Clinton i jej sztab zamieszani w satanizm? Wyciekła szokująca wiadomość!

Pogłoski o rytuałach okultystycznych jakie wykonują ludzie mający władze na świecie są głoszone już od wielu lat! Ostatecznym dowodem miał być filmik, który pewien dziennikarz wykonał podczas jednego z tzw. sabatów, w czasie którego zakapturzone postacie robiły dziwne gesty przypominające rytuały i czciły wielką sowę. Film spotkał się, jednak z masą kontrowersji ze względu na fakt, że nie widać było twarzy zebranych, a poza tym wiele osób zarzucało autorowi zwykłe oszustwo.

Jaka jest, jednak prawda? Według wielu osób kolejny dowód pojawił się kilka godzin temu i ukazuje maila jakiego brat szefa kampanii Hillary Clinton wysłał do znanej na świecie performerki Mariny Abramović z zapytaniem o kolację, która miała się odbyć 9 lipca!

Kobieta odpisała na to, że nie może się doczekać „Spirit Cooking” i czy weźmie ze sobą brata? Cały mail spotkał się z masą kontrowersji, bowiem jeden z szalonych popisów Mariny nosi właśnie taką nazwę i polega na używaniu w jego trakcie prawdziwej krwi i węży. Sama Marina również niejednokrotnie wiązana była z satanizmem ze względu na bardzo kontrowersyjne sztuki, które pokrywają się z rytuałami satanistycznymi znanymi  z filmów  przez które pewnego dnia sama artystka prawie straciła życie na scenie.

Wielu internautów uważa, jednak że pewnego rodzaju sztuka Mariny to po prostu performance – miejscami bardzo chory i krwawy, ale nie mający nic wspólnego z demonami. A, Wy co sądzicie? Czy naprawdę mail może oznaczać, że politycy mają coś wspólnego z satanizmem, a Hillary Clinton może być ich wspólnikiem?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jak zostać jasnowidzem? Praktyczne ćwiczenia do poznania przyszłości i nie tylko...

nie Lis 6 , 2016
Jasnowidzenie to bez wątpienia, jedna z najbardziej upragnionych paranormalnych zdolności, jakie można sobie wyobrazić. Dzięki niej nie tylko będziemy wstanie poznać przyszłość, ale także rozwikłać zagadki przeszłości, która często jest jeszcze bardziej fascynująca! Czy, jednak jasnowidzenia da się nauczyć? Według wielu autorytetów tak i jeśli będziemy trenować możemy stać się […]