Duch SAMOBÓJCY ukazał się na urwisku? Nagranie przeraża…

Zjawiska paranormalne fascynują nas przede wszystkim przez swoją tajemniczość, a także strach, który miesza się z chęcią doznania czegoś innego – czegoś, czego nie da się przeżyć w zwyczajnym, poukładanym życiu! Często jednak okazuje się, że ten nasz typowy, przyziemny świat jest jeszcze bardziej przerażający niż wymiar pełen duchów, wampirów, czy potworów…


By tego doświadczyć wystarczy obejrzeć wiadomości, które pełne są zabójstw na niewinnych ludziach, porwań, czy innych przypadków, w których ludzie dopuszczają się bestialskich i pełnych grozy czynów.

Tym bardziej tak wiele osób zafascynowało nagranie, które łączy paranormalną tajemnicę z ludzkim dramatem… Film został wykonany przez grupkę mężczyzn, którzy dostrzegli na skraju urwiska dziwną, białą postać. W pewnej chwili gdy nieznana istota zauważa, że ktoś się jej przygląda rzuca się w przepaść.

Kontrowersje i strach w tym nagraniu wzbudza przede wszystkim pytanie, czy mężczyźni mieli do czynienia z kimś kto na ich oczach, a może nawet w pewnym stopniu przez nich samych odebrał sobie życie, a może tak naprawdę spotkali prawdziwego ducha?

Pojawiła się też teoria, że może być to duch  człowieka, który za życia popełnij sambójstwo i teraz za karę jest zamknięty na Ziemi i w kółko musi odbierać sobie życie tak jak to zrobił przed laty. Czy taka jest kara dla ludzi którzy popełnili samobójstwo? Jak sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.