Duch na zdjęciu z opuszczonego sierocińca! „Dzieci były dręczone, więc ich dusze zostały na Ziemi”

W historii możemy odnaleźć setki różnego rodzaju relacji, czy nawet zdjęć i filmów które mają przedstawiać prawdziwe objawienia duchów. Czy, jednak faktycznie mają one coś wspólnego z rzeczywistością? To jak zwykle ciężko określić, jednak nie można z góry zakładać, że istoty duchowe są tylko wymysłem. 

Do jednego z kolejnych rzekomych spotkań z duchem doszło w opuszczonym szpitalu w Liverpoolu! Od dawna z miejscem tym związane było wiele legend o duchach zmarłych pacjentów, ale co najważniejsze dzieci, bowiem wcześniej szpital ten był sierocińcem, w którym traktowano najmłodszych jako ludzi drugiej kategorii i stosowano na nich straszliwe kary. Ze względu na tak wiele przesłanek o niezwykłości tego miejsca wybrała się tam grupa znana jako Ghostbusters, która zajmuje się badaniem zjawisk niewyjaśnionych. Nocy, którą tam przeżyli nie zapomną już nigdy! Jeden z badaczy opisał to tak:

„Korzystaliśmy ze specjalnej tablicy, by skontaktować się z duchową siłą. Efekty były zadziwiające. Niewidzialna istota nie tylko przesunęła stół, ale też zgromadziła w sobie tak dużą ilość energii, że była wstanie dotknąć niektórych z nas…  Jednak czymś co naprawdę wprawiło nas w osłupienie było zdjęcie, które wykonaliśmy , gdy mieliśmy wyjechać. Na fotografii wyraźnie widać mroczną postać, która stoi obok naszej koleżanki”

Co sądzicie o zdjęciu? Prawdziwy duch?

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.