Godzina diabła! Czy Ty też budzisz się o 3 w nocy?

Godzina diabła to bez wątpienia temat, który swojego czasu przerażał praktycznie każdego fana zjawisk paranormalnych: Wszystko za sprawą niezwykle popularnej historii o opętanej dziewczynie, która była atakowana przez demoniczne siły! Według wielu wierzeń tzw. czarna godzina przypadała na 3 w nocy, bowiem było to przeciwieństwo godziny 15, w której umarł Jezus Chrystus . Poza tym 3 w nocy była specjalnie wybranym przez demony czasem, bowiem miało to drwić ze Świętości Trójcy Świętej… (Aby dowiedzieć się więcej kliknij w filmik poniżej)
https://www.youtube.com/watch?v=jjsGnysFakE


Ile w tym prawdy? Kto wie, jednak faktem jest, że masa ludzi na Ziemi twierdzi, że bardzo często budzi się o tej godzinie i ma problem z ponownym zaśnięciem, a  statystyki pokazują, że od godziny 3 do 5 zdarza się najwięcej zgonów podczas snu.  Co gorsza wiele osób twierdzi, że ludzie którzy budzą się o tej porze powinni się obawiać, bowiem mają się nimi interesować siły zła. Cały piekielny fenomen starali się nawet wytłumaczyć naukowcy, którzy w swoich badaniach doszli do wniosku, że po kilku godzinach snu stajemy się bardziej podatni na wybudzenie, a jeśli jeszcze dołączy się do tego historie o nadprzyrodzonych siłach to nasza podświadomość jest wstanie sama nas wybudzić o wyznaczonej godzinie.

Wyjaśniono także klasyczny objaw jakim ma być obecność ducha, czyli uczucie zimna – naukowcy wyznali, że może być to efekt braku regulacji temperatury w związku z nagłym wyjściem ze snu. Inne wyjaśnienie psychologów stwierdza, że budzenie o 3 w nocy bierze się z naszego zbiorowego strachu przed ciemnością i to właśnie ten strach budzi nas w nocy. Co więcej stwierdzono, że od godziny 3 do 5 nasze ciało przechodzi coś w rodzaju przesilenia i to stąd mają się brać tak częste zgony w tych okresach.

A, Wy co sądzicie o godzinie diabła? Obudziliście się kiedyś o 3 w nocy?

administrator

2 thoughts on “Godzina diabła! Czy Ty też budzisz się o 3 w nocy?

  1. Ja to mialam pobudke , nie dosc ze wczesniej mialam mega dziwny sen bo normalnie waz mnie gonil , uswiadomilam sobie ze to sen i moglam jedynie sie wybudzic a nie go zmienic. To po wybudzeniu sie w koncu, czulam nacisk na.klatke nie moglam oddychac. Szybko usiadlam z tego szoku i dalej jakby ktos mi ja naciskal . Chcialam wezwac pomoc i wstac zeby jakos sie doczolgac do rodzicow ale cos mnie sparalizowalo nie moglam mowic ani sie ruszyc i to nie byl sen w 100% . czytalam ze to zmora nocna , koszmar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Człowiek Jaszczur w rządowym filmie o tolerancji! Ujawnienie Reptilian?

sob Lis 19 , 2016
UNICEF, czyli organizacja która ma pomagać najmłodszym stała się powodem wielu kontrowersji, a nawet oskarżeń jakoby ich jedynym zadaniem było ogłupienie dzieci i uczynienie z nich bezwolnych istot, które bez problemu przyjmą w przyszłości nowy porządek świata. I choć informacja ta przez wiele osób traktowana jest raczej jako niezły żart […]