Człowiek Jaszczur w rządowym filmie o tolerancji! Ujawnienie Reptilian?

UNICEF, czyli organizacja która ma pomagać najmłodszym stała się powodem wielu kontrowersji, a nawet oskarżeń jakoby ich jedynym zadaniem było ogłupienie dzieci i uczynienie z nich bezwolnych istot, które bez problemu przyjmą w przyszłości nowy porządek świata. I choć informacja ta przez wiele osób traktowana jest raczej jako niezły żart to część osób przekonała się do niej, gdy obejrzała film, który UNICEF wrzuciła w 2015 roku i który ma służyć do szerzenia wśród najmłodszych tolerancji i miłości…

Na nagraniu widzimy jak do nowej szkoły przychodzi chłopiec, który jednak niewiele ma wspólnego z człowiekiem. Owe dziecko ma zieloną, łuskowatą skórę i ogromne oczy, a jego wygląd budzi oczywiste skojarzenia z reptylinami, czyli ludźmi jaszczurami, którzy według wielu teorii przyjmują postać najznakomitszych postaci muzyki, polityki, czy filmu i chcą przejąć władze nad światem.

Film ma pokazać dzieciom, że nawet kogoś tak niezwykłego należy zawsze traktować z godnością, a nawet starać się z nim zaprzyjaźnić. Co więcej kosmita objawia również niezwykłe zdolności w postaci umiejętności przenoszenia przedmiotów za pomocą siły umysłu. Z chwilą opublikowania materiału zaczęto zastanawiać się dlaczego użyto akurat obcego, który tak bardo przypomina człowieka-gada. Czyżby była to jakaś ukryta informacja? Czy możliwe, że jesteśmy przygotowywani do zaakceptowania reptilian, którzy niedługo się ujawnią?

administrator

3 thoughts on “Człowiek Jaszczur w rządowym filmie o tolerancji! Ujawnienie Reptilian?

  1. To tylko teoria spiskowa. Interpretacja, punkt widzenia. Moim zdaniem, może chodzi o tolerancję u osób chorych na ciężkie choroby genetyczne, które powodują defekty, zmieniają w jakiś sposób wygląd itp. Oczywiście to moja interpretacja, i być może się mylę, albo mam rację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Anioł objawił się choremu dziecku? Zdjęcie dowodem na życie po śmierci?

nie Lis 20 , 2016
Dowodów na istnienie życia po śmierci ludzie poszukiwali już od dawna: Wśród nich mają się znajdować objawienia duchów, zjawisko projekcji astralnej czy umiejętności mediumiczne, dzięki którym dana osoba może skontaktować się z umarłymi. Nie są to, jednak dowody, które przekonałyby świat naukowy przez co dalej tak naprawdę fakt życia po […]