Człowiek Jaszczur w rządowym filmie o tolerancji! Ujawnienie Reptilian?

UNICEF, czyli organizacja która ma pomagać najmłodszym stała się powodem wielu kontrowersji, a nawet oskarżeń jakoby ich jedynym zadaniem było ogłupienie dzieci i uczynienie z nich bezwolnych istot, które bez problemu przyjmą w przyszłości nowy porządek świata. I choć informacja ta przez wiele osób traktowana jest raczej jako niezły żart to część osób przekonała się do niej, gdy obejrzała film, który UNICEF wrzuciła w 2015 roku i który ma służyć do szerzenia wśród najmłodszych tolerancji i miłości…

Na nagraniu widzimy jak do nowej szkoły przychodzi chłopiec, który jednak niewiele ma wspólnego z człowiekiem. Owe dziecko ma zieloną, łuskowatą skórę i ogromne oczy, a jego wygląd budzi oczywiste skojarzenia z reptylinami, czyli ludźmi jaszczurami, którzy według wielu teorii przyjmują postać najznakomitszych postaci muzyki, polityki, czy filmu i chcą przejąć władze nad światem.

Film ma pokazać dzieciom, że nawet kogoś tak niezwykłego należy zawsze traktować z godnością, a nawet starać się z nim zaprzyjaźnić. Co więcej kosmita objawia również niezwykłe zdolności w postaci umiejętności przenoszenia przedmiotów za pomocą siły umysłu. Z chwilą opublikowania materiału zaczęto zastanawiać się dlaczego użyto akurat obcego, który tak bardo przypomina człowieka-gada. Czyżby była to jakaś ukryta informacja? Czy możliwe, że jesteśmy przygotowywani do zaakceptowania reptilian, którzy niedługo się ujawnią?

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

 1. To tylko teoria spiskowa. Interpretacja, punkt widzenia. Moim zdaniem, może chodzi o tolerancję u osób chorych na ciężkie choroby genetyczne, które powodują defekty, zmieniają w jakiś sposób wygląd itp. Oczywiście to moja interpretacja, i być może się mylę, albo mam rację.

  Post a Reply
 2. Tablica wskazuje nie obliczone 7×6, czy jest to odniesienie do drabiny Jakuba?

  Post a Reply
  • nieobliczone*
   W takich filmikach czasem coś przekazują jakby podprogowo.

   Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.