Anioł objawił się choremu dziecku? Zdjęcie dowodem na życie po śmierci?

Dowodów na istnienie życia po śmierci ludzie poszukiwali już od dawna: Wśród nich mają się znajdować objawienia duchów, zjawisko projekcji astralnej czy umiejętności mediumiczne, dzięki którym dana osoba może skontaktować się z umarłymi. Nie są to, jednak dowody, które przekonałyby świat naukowy przez co dalej tak naprawdę fakt życia po śmierci jest dla nas zagadką!

Nie znaczy to, jednak że co jakiś czas nie słyszymy o bardzo interesujących historiach osób, które faktycznie twierdzą, że śmierć nie oznacza końca, a nawet przekonują, że posiadają na to pewne dowody. Tak właśnie jest w przypadku kobiety z Lincolnshire, która jakiś czas temu przeżyła prawdziwy dramat: Straciła córkę która umarła w wyniku nowotworu! I choć fakt ten bez wątpienia nie jest prosty do zaakceptowania dla jej matki to siłę daję jej wydarzenie, które miało miejsce na trzy tygodnie przed zgonem. Kobieta robiąc zdjęcie sobie i swojej córce przypadkowo uchwyciła dziwne zjawisko świetlistej postaci, unoszącej się nad dziewczynką. Według matki jest to oczywisty dowód na to, że jej dzieckiem do końca opiekował się prawdziwy Anioł Stróż, a życie po śmierci faktycznie istnieje.

A, Wy co sądzicie o fotografii jaką wykonała matka? Kobieta twierdzi, że wszelkie światło w pokoju było wyłączone, więc niemożliwością jest by było to jakieś naturalne zjawisko.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepowiednie Tesli! Wojna z religią, kosmici i zagłada. Te słowa faktycznie się spełniają...

pon Lis 21 , 2016
Tesla to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych wynalazców świata! Wśród jego odkryć można wymienić baterię słoneczną, elektrownię wodną, a nawet według wielu przesłanek generator darmowej energii, pobierający energię z kosmosu który jednak nigdy nie trafił na rynek, bo sponsorzy wycofali się z przekazywania funduszy na jego badania, ponieważ dowiedzieli się, że […]