Gwiazdy które sprzedały duszę diabłu… (Nagranie)

Pakt z diabłem to bez wątpienia temat, który przeraża a jednocześnie fascynuje wiele osób: Wynika to przede wszystkim z faktu, że podpisując go dostajemy to czego najbardziej pragniemy – jednak dzieje się to kosztem czegoś najcenniejszego, czyli naszej własnej wolności. Fakt podpisania tzw. cyrografu przypisywano przede wszystkim czarownicom, które inkwizytorzy w czasach polowań oskarżali o stosunki z diabłem i oddawanie mu się w zamian za otrzymanie daru panowania nad naturą. I choć tamte czasy minęły to dalej niektórzy uważają, że nawet teraz wiele osób podpisuje takie cyrografy dzięki czemu spełniają się ich największe marzenia – przede wszystkim jeśli chodzi o karierę w show biznesie. Wśród osób oskarżanych o podobne praktyki wymienia się:

Boba Dylana, czyli niezwykle znanego folkowo-rockowego wokaliste, który słynie z takich utworów jak  Like a Rolling Stone, czy Knockin’ on Heaven’s Door. Mężczyzna podczas jednego z wywiadów zdaniem wielu osób naprawdę przyznał się, że podpisał pakt z diabłem mówiąc że musi grać koncerty bowiem jest to od niego niezależne, a nakazuje mu to szef, który pochodzi zarówno z tej ziemi jak i ze świata, którego tak naprawdę nie widzimy. Co miał na myśli mężczyzna?

Micheal Jackson. Był bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd! Był jednocześnie nazywany królem popu jak również przez niektórych potworem, który przez rozmaite operacje plastyczne całkowicie się oszpecił i utracił ludzki wygląd. Niektórzy zwracają uwagę na słowa Jacksona, który pełny strachu ostrzega przed niegodziwymi ludźmi, którzy próbują zniszczyć jego wizerunek i twierdzą, że dopuszcza się On przerażających czynów. Istotnie wiele osób zwraca uwagę, że być może Jackson w pewnej chwili zbuntował się przeciwko satanistycznym praktykom i od tej chwili jego władcy zaczęli go niszczyć przypisując mu rzeczy, których On nigdy nie uczynił. To właśnie Oni również mieli zabić artystę, ponieważ ten zaczął zdradzać ich plany… Niektórzy twierdzą jednak, że Jackson dalej żyje i ukrywa się przed tajnymi organizacjami. Świadczyć ma o tym telefon który został wykonany już po śmierci króla popu. Ok 4:30 ktoś zadzwonił do menadżera gwiazdy i przedstawił się jako Michael Jackson. Co więcej posiadał on bardzo podobny głos do wokalisty i wyznał, że boi się o życie swoje i swoich dzieci i że na każdym kroku jest śledzony.  Czyżby był to naprawdę Michael Jackson?

Lady Gaga – tą piosenkarkę swojego czasu kochało pół świata, a drugie pół całkowicie nienawidziło. Wynika to przede wszystkim z  szokującego wizerunku jakiego używa na scenie i w swoich teledyskach m.in. urodzenia karabinu w klipie do  Born This Way, czy przyjścia na imprezę w kreacji z argentyńskiej wołowiny. Gwiazdka na każdym kroku używa także wszelkich znaków, które są uważane za masońskie jak np. zakrywanie jednego oka, czy obecność szachownic. Co więcej podczas jednego z wywiadów wokalistka stwierdziła, że atakuje ją szatańska siła, która objawia jej się w snach, w których widzi uwięzioną blondynkę, która jest rozrywana przez liny.

Podobne zarzuty kieruje się do wielu innych gwiazd jak Katy Perry, która raz powiedziała, że faktycznie podpisała pakt z diabłem, czy Eminema, który śpiewa w swoich utworach o demonach. Pamiętajmy, jednak że nigdy nie wolno dać się zwariować i radzimy podchodzić z dystansem do słów, jakie kierują gwiazdy, bowiem na ile są one prawdziwe, a na ile to po prostu  akt promocji, czy jakiegoś rodzaju symbol tego nigdy się nie dowiemy.


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.