Opętana kobieta o twarzy demona zaatakowała turystów!? Nagranie szokuje…

Każdemu z nas śnią się koszmary, w których przerażeni uciekamy przed jakąś demoniczną siłą o potwornym wyglądzie, która chce zrobić nam krzywdę. A gdyby okazało się, że nie do końca takie rzeczy dzieją się wyłącznie w snach? W końcu z roku na rok w wielu krajach liczba zaginięć stale wzrasta, więc warto zadać pytanie co dzieje się z tymi osobami: Czyżby po prostu wychodziły z domu i rozpływały się w powietrzu, a może z niektórymi z nich dzieje się coś, co wydaje nam się zwykłą fikcją, a faktycznie ma miejsce w rzeczywistości.

Przekonali się o tym pewni mieszkańcy Meksyku, którzy jadąc samochodem zostali zaatakowani przez pewną czarnowłosą dziewczynę. I może nie byłoby w tym nic paranormalnego, gdyby nie fakt, że twarz kobiety przypomina bardziej oblicze demona, niż normalnego człowieka. Teorii na temat filmiku jest całkiem sporo: Jedni uważają, że dziewczyna ta może być opętana przez demoniczną istotę, natomiast inni poszukują bardziej racjonalnego wyjaśnienia.

A, Wy jak sądzicie? Czy naprawdę kobieta ta mogła być pod władaniem złej siły?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

UFO zestrzeliło samolot!? Wszystko zarejestrowała kamera...

czw Lis 24 , 2016
Czy kosmici istnieją? Niektórzy z miejsca są przekonani, że nie i wyśmiewają wszelkie teorie o istnieniu życia w kosmosie. Inni natomiast próbują podejść do całej sprawy z trochę innej strony i twierdzą, że bardzo dziwnym faktem byłoby gdyby w całym tak olbrzymim wszechświecie istniała tylko jedna Planeta na której istnieje […]