UFO zestrzeliło samolot!? Wszystko zarejestrowała kamera…

Czy kosmici istnieją? Niektórzy z miejsca są przekonani, że nie i wyśmiewają wszelkie teorie o istnieniu życia w kosmosie. Inni natomiast próbują podejść do całej sprawy z trochę innej strony i twierdzą, że bardzo dziwnym faktem byłoby gdyby w całym tak olbrzymim wszechświecie istniała tylko jedna Planeta na której istnieje życie. Pozostaje, jednak jeszcze jeden problem: Jeśli już nawet zakładamy, że kosmici istnieją to, dlaczego nigdy się u nas nie pojawili, nie dali znaku życia i nie próbowali się w jakikolwiek sposób z nami skomunikować.

I choć media raczej milczą na temat UFO to w sieci już od dawna ukazuje się wiele filmów, przedstawiających niezidentyfikowane obiekty – często o wyglądzie latających talerzy. Można również odnaleźć wiele teorii o tym, że kosmici faktycznie kontaktują się z nami, ale robią to przez przywódców naszego świata i wszelkie tematy tych obrad są ściśle tajne. Powstało też już dość wiele teorii o fakcie, że obcy choć co jakiś czas przybywają na Ziemię to starają się nie afiszować i z ukrycia patrzą jak wygląda nasze życie i na ile nasz gatunek się rozwija. Dziś przedstawiamy Wam niezwykle fascynujące nagranie, które pewien mężczyzna wykonał z samochodu. Film ukazuje jak latający talerz unosi się obok samolotu i w pewnej chwili zestrzeliwuje go za pomocą błyskawicy.

Co o nim sądzicie? Czy to prawdziwe materiał ukazujący statek obcych?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Stephen Hawking ostrzega przed zbliżającymi się do Ziemi asteroidami!

sob Lis 26 , 2016
Znaków nadciągającej Apokalipsy ludzie doszukują się już od wieków: Według wielu osób mają być nimi coraz częstsze katastrofy naturalne, które dotykają nasz Planetą, a także tzw. upadek moralny, czyli brak szacunku i miłości do drugiego człowieka, czy nawet własnego życia. Czy koniec świata faktycznie nadchodzi? To oczywiście kwestia dyskusyjna, jednak […]