10 szokujących przepowiedni, które naprawdę się spełniły…

Przepowiednie zazwyczaj kojarzą nam się z niejasnymi opisami przyszłości, których jednak prawdziwości nie da się tak naprawdę w żaden sposób sprawdzić, dopóki dane wydarzenie nie nadejdzie. Tymczasem warto zwrócić uwagę na fakt, że wiele z tych legendarnych proroctw tak naprawdę już się spełniło, choć w czasach gdy były one wygłaszane nikt nie wierzył, że może się tak stać. Dziś przedstawiamy Wam 10 przepowiedni, które faktycznie się spełniły i pokazały, że jasnowidzenie to nie zawsze głupoty i niejasne przypuszczenia: Obejrzyjcie nagranie poniżej i poznajcie szokujące wizje! 

Wbrew wszelkiemu zaskoczeniu, które towarzyszyło przy ogłoszeniu, że to właśnie Wojtyła zostanie Papieżem to o tym wszystkim wiedział już wcześniej niezwykle znany  wizjoner Ojciec Klimuszko. Duchowny zawsze mawiał, że to z Polski będą pochodzić ludzie, którzy będą wstanie zmienić nasz świat i jeszcze przed wyborem Ojca Świętego rzekł słynne zdanie: Jeśli nie wyjdzie Włoch to z pewnością zostanie Wojtyła. To właśnie wtedy Klimuszko wygłosił przepowiednię, która faktycznie się sprawdziła, a co więcej już po wyborze Polaka rzekł iż Jan Paweł II będzie Papieżem, który odmieni oblicze Kościoła, a także Polski, która odtąd będzie kojarzyła się z dumą i miłością.

Tesla to z pewnością, jeden z najbardziej znanych naukowców, który według wielu poszlak wynalazł generator wolnej energii, dzięki któremu mógł czerpać energię z kosmosu i dawać ją ludziom zupełnie za darmo! Fakt jednak charytatywnych działań Tesli nie spodobał się jego sponsorom, którzy postanowili wycofać się z finansowania badań, czym przyczynili się do jego upadku. Tesla choć podobno nie był jasnowidzem to obdarzony był darem, dzięki któremu potrafił bezbłędnie analizować rzeczywistość i przez to poznać jej przyszłe oblicze. Jedna z jego przepowiedni dotyczyła małego urządzenia, dzięki któremu będziemy wstanie rozmawiać, a nawet widzieć się bez względu na dzielącą nas odległość: Czyżby chodziło o dzisiejsze smartfony?

Nostradamus był wizjonerem, który po dziś dzień jest wspominany – przez niektórych jako typowy oszust a przez innych jako prawdziwy i potężny jasnowidz, który dzięki swoje wiedzy potrafił odkryć zagadki czasu. W jednym ze swoich czterowierszy wizjoner rzekł Anglia splami się wtedy krwią, a kolejne 290 lat przyniesie ogromną zmianę co doprowadzi do konfliktu, jakiego nie znał świat! Według wielu badaczy jest to oczywiste nawiązanie do zabicia Króla Karola I, które miało miejsce w 1649 roku, natomiast jeśli do tej daty dodamy wspominane przez Nostradamusa 290 lat to dokładnie wychodzi nam rok 1939, czyli oczywiście okres, gdy wybuchła II Wojna.

W 1898 roku niejaki Morgan Robertson opublikował powieść o tytule The Wreck of the Titan, która opowiada historię tragedii, jaka wydarzyła się na ogromnym statku pasażerskim, który nosił nazwę Titan i nazywany był okrętem, którego nic ani nikt nie jest wstanie zatopić przez co na pokładzie brakuje odpowiedniej ilość łodzi ratunkowych. Niestety statek ostatecznie idzie na dno Atlantyku przez zderzenie z górę lodową. Oczywiście prawie dokładnie taka sama tragedia zdarzyła się w 1912 roku, kiedy to zatonął nazywany niezatapialnym legendarny już Titanic….

Jeszcze jedną niezwykle kontrowersyjną jasnowidzką była Baba Wanga, która zapowiedziała na rok 2016 inwazję muzułmanów, których siła ma się stanowczo zwiększyć i bez problemu mają być wstanie wejść do Europy. Wanga przyznała, także że taki obrót spraw ma bardzo wpłynąć na wszelkie Europejskie państwa, w których nasilić się ma strach przed utratą swoich wartości, religii i przyzwyczajeń. Wizjonerka stwierdziła, że przenikanie muzułmanów do Europy ma zakończyć się potężną wojną, jakiej nasz świat jeszcze dotąd nie zaznał, a która ma na jakiś czas zniszczyć lub przynajmniej stanowczo zmniejszyć siłę chrześcijaństwa, co zmieni się dopiero w 2066 roku.

Emanuel Minos to jasnowidz i teolog, który wbrew swoim zdolnością nie zasłynął dzięki darowi, który posiadał, ale umiejętnościom, jakimi obdarzona była pewna starsza chrześcijanka. Mężczyzna wysłuchał proroctw kobiety w 1968 roku i ponieważ zauważył, że zaczynają się one spełniać zapisał je by przetrwały przez kolejne pokolenia. Przepowiednie kobiety odnosiły się do znaków jakie mają zapowiadać przyjście Jezusa Chrystusa, a mają one skupiać się na niemal całkowitym zaniku wartości chrześcijańskich. Według wizjonerki tzw. świat końca czasów ma nosić w sobie ludzi dla których najważniejsza będzie rozrywka i dobra zabawa, a kościoły staną się wymiarem uciech, zamiast powagi i modlitwy. Co więcej telewizja podobnie jak radio zostaną podzielone na wiele różnych stacji, które będą pokazywać przerażające rzeczy, które ludzie następnie będą czynić w rzeczywistości. Również sprawy intymne staną się czymś brudnym i powszechnym nie mającym nic wspólnego z chrześcijańską miłością.

Niezwykle wiele kontrowersji w sieci wzbudzają po dziś dzień karty Illuminati, które projektant Steve Jackson wypuścił na rynek w 1995.  Karty te wtedy służyły do niewinnej zabawy, w której używało się wszelkich zagrożeń jak epidemie, czy zamachy by zniszczyć wroga i przez to przejąć władzę nad światem. Z czasem jednak okazało się, że te rysunki naprawdę zaczynają się sprawdzać, czego mają podobno dowodzić karty z atakiem na Pentagon i zagrożeniem terrorystycznym, w którym zostaje zniszczona jedna z wież, co oczywiście budzi ogromne skojarzenie ze zniszczeniem bliźniaczych wież 11  września 2001 roku, co miało być sprytną pułapką zastawioną przez tajne organizacje, bowiem odtąd na wszelkich lotniskach wprowadzono niezwykle szczegółowe kontrole, a ludzie sami na to pozwolili w strachu przed podobnym atakiem w przyszłości.

Z pewnością jednym z najbardziej kontrowersyjnych postaci świata był Aleister Crowley, który lubił jak ludzie nazywali go bestią lub po prostu antychrystem. Mężczyzna był rzekomo niezwykle potężnym czarownikiem, jednak jego jedyną słabością była żona, którą bardzo kochał. Podobno pewnej nocy jedno z jego zaklęć nie wyszło jak należy, a jego ukochana została opętana przez boga Śmierci i Odrodzenia Ozyrysa! I choć w końcu istota ta opuściła ciało żony to jakiś czas potem w domu Crowleya ukazała się tajemnicza postać, zwana jako Aiwass, która unikała podania swojej prawdziwej tożsamości i stwierdziła, że może być kimkolwiek – nawet bogiem! Aiwass miał wtedy podyktować czarownikowi księgę, która zawierała przekazy co do religii Thelemy, a także przepowiednie, które miały się niedługo spełnić. Skupiały się na końcu pewnej ery i rozpoczęciu okresu, gdzie różnice i podziały między płciami zaczną powoli zanikać, a świat stanie się po prostu androgeniczny. Co ciekawe dość podobnie, choć trochę bardziej radykalnie uważał, także wymieniony wcześniej Tesla, który w swojej przepowiedni stwierdził, że to kobiety zaczną przejmować rządy i górować nad mężczyznami…

O nadciągających przemianach jeśli chodzi o klimat sporo wypowiadał się choćby przedstawiciel buddyzmu guru  Rinpocze  żyjący na przełomie VIII i IX wieku, który przewidywał przyszłość świata, w którym pogoda będzie całkowicie szaleć i będzie się wydawało, że wszystko jest nie na swoim miejscu tzn. w czasie gdy powinien padać deszcze będziemy mieć do czynienia z suszą, a gdy powinno być odwrotnie czekają nas potężne powodzie. Co więcej guru często wspominał o przerażających katastrofach, które będą wyniszczać planetę  jak tornada, czy trzęsienia Ziemi,a które z czasem będą się znacznie nasilać.

O szokujących przemianach w związkach ludzi informuje nas  hinduistyczna księgi Bhagavata, która miała powstać około VI w. Tekst mówi o tym, że wzajemne bycie dwóch osób ze sobą będzie opierać się wyłącznie na sprawach majątkowych, a także intymnych. Skończy się zwyczajna wierność i przywiązanie, a sprawy łóżkowe i pieniądze przejmą nawet coś tak pięknego jak miłość. Co więcej małżeństwa staną się zupełnie nietrwałe, a ludzie będą potrafili się rozejść z zupełnie bezsensownych powodów.

A, Wy co sądzicie o przytoczonych wizjach? Myślicie, że faktycznie mogą one świadczyć, że istnieje coś takiego jak dar jasnowidzenia, a może uważacie, że ich spełnienie to po prostu zwykłe przypadki? Która ze spełnionych wizji najbardziej was zszokowała?

 

administrator

2 thoughts on “10 szokujących przepowiedni, które naprawdę się spełniły…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

5 najstraszniejszych zdjęć INTERNETU!

wt Lis 29 , 2016
Czy świat nadprzyrodzony istnieje? Jedni są o tym przekonani, inni natomiast są co do tego bardziej sceptyczni i oczekują dowodów. Czy, jednak takie dowody w ogóle istnieją? Podobno tak, a mają być nimi choćby zdjęcia czy nagrania, które faktycznie pokazują bardzo dziwne postacie, czy niezwykłe sytuacje. W dzisiejszym filmiku chcielibyśmy Wam […]