10 szokujących przepowiedni na rok 2017!

W związku z końcówką roku postanowiliśmy wprowadzić specjalny cykl, dotyczący podsumowań, ale także tego co łączy się zarówno z nowym jak i starym okresem. Dziś przygotowaliśmy dla Was zbiór przepowiedni, które dotyczą nadchodzącego roku 2017, który według wielu zapowiedzi ma być czasem przełomowym – czasem, którego długo nie zapomnimy. Zapraszamy Was do zapoznania się  z 10 przepowiedniami na rok 2017!

 

1

Zgodnie z przepowiednią Żydowską świat cały czas oczekuje na narodziny Mesjasza, który ma zupełnie zmienić nasz świat i przynieść na niego prawdę i miłość. Według wielu przesłanek ma się On narodzić już w 2017 roku, bowiem to właśnie wtedy czeka nas rocznica rozpoczęcia narodzin Izraela jako państwa, czyli roku 1947, które to zostało rok później oficjalnie ogłoszone. Zwolennicy wizji powołują się także na całkowite zaćmienie Słońca, które ma odbyć się 21 sierpnia 2017 i to wtedy ma narodzić się Mesjasz! Co więcej jeśli do roku 1947 dodamy 70 lat (czyli okres trwania biblijnego pokolenia) otrzymamy dokładnie  rok 2017.  Proroctwa mówią, że diabeł nie podda się tak łatwo i będzie ścigał kobietę z której narodzić się ma owe cudowne dziecię.

2. 

W 2017 roku nie tylko  ma nastąpić całkowite zaćmienie słońca ale także pojawić się ma biblijny znak, który podobno ma zwiastować nadejście Jezusa i Apokalipsę. Znak ten objawi się w postaci niewiasty, która jest odziana w Słońce a pod jej stopami znajduje się  Księżyc. Na głowie ma natomiast nosić wieniec stworzony z 12 gwiazd. Jest to rzadki układ, który ma zdarzyć się dokładnie 23 września 2017, a w Biblii opisany jest jako jeden z niezwykłych znaków, zwiastujących powtórne przyjście Jezusa i koniec świata który dotąd znamy. Dalsze wersety Apokalipsy po układzie gwiezdnej niewiasty mówią m.in. także o smoku, z którym walczyć mają Archanioł Michał, a także reszta jego wojowników.

3. 

Franciszek w 2014 roku zapowiedział że będzie Papieżem, jeszcze przez 2-3 lata, po czym żartobliwie wyznał, że potem od razu już czeka go droga do domu Ojca. Te słowa zszokowały wielu ludzi – zarówno katolików jak i ateistów, którzy wbrew swoim poglądom w dużej części cenią aktualnego Papieża i pochwalają za jego podejście i postępowanie. Jeśli faktycznie Ojciec Święty mówił wtedy prawdę to jeśli nie umrze lub po prostu nie abdykuje do końca 2016 to możliwe, że jedna z tych sytuacji zdarzy się w 2017. roku,

4. 

Wszyscy pewnie dobrze pamiętamy atak zamachowca Ali Agcy na Papieża Jana Pawła II, który o mało co nie skończył się śmiercią Ojca Świętego. Ostatecznie jednak wszystko zakończyło się dobrze, a napastnik został ujęty i co ciekawe gdy już wypuszczono go z więzienia mężczyzna postanowił zostać pisarzem i spisał swoje przemyślenia w książce. Praca zamachowca opisuje przyszłe plany islamistów, które mają dotyczyć objawień w Fatimie, a raczej ich setnej rocznicy, która przypada dokładnie na 13 maja 2017 roku – to właśnie wtedy muzułmanie przeprowadzą końcowy atak, który ma całkowicie odmienić świat, w którym żyjemy i wprowadzić Islam jako jedyną i prawdziwą religię, której przestrzeganie stanie się obowiązkiem.

5. 

Darryl Anka jest znanym artystą, który zajmuje się efektami specjalnymi. Jest autorem efektów do takich filmów jak choćby Piraci z Karaibów, czy Iron Man.Od 1983 roku życie mężczyzny całkowicie się zmieniło, bowiem to właśnie wtedy miała go nawiedzić istota zwana jako Bashar poprzez komunikację channelingową. Bashar ma być podobno jednym z wcieleń Darylla, a także szarakiem, który ukazuje nam prawdziwą wiedzę, a także przepowiada przyszłość. Bashar wyznał, że czas od 2017 do 2019  ma być dla świata niezwykle przerażający, bowiem to właśnie wtedy ma dojść do zamachu terrorystycznego, jakiego nie znał jeszcze świat. Istota wspomniała, także że od 2015 do 2017 odnajdziemy dowody na istnienie życia poza Ziemią – niestety pełny kontakt ma nadejść dopiero kilka lat później!

6.

Co ciekawe nawiązując do zapowiedzi zamachowca Ali Agcy który mówił o ostatecznym ataku Islamu 13 maja 2017 roku dość podobnie uważała znana wizjonerka Baba Wanga, która w wyniku wypadku spowodowanego przez wichurę straciła wzrok, a około 20 lat później ujawniła dar widzenia rzeczy, których nie są wstanie zobaczyć inni.  Wanga wskazała  rok 2017 jako prawdziwy okres końca Europy. Wszystko to ma być oczywiście związane z rosnącymi w siłę wojskami Islamu, które bez problemy wejdą do Europy i w końcu zniszczą ją od środka wprowadzając tu swoje rządy, religię i kulturę, a niszcząc to co udało nam się stworzyć i co było dla nas ważne.

7. 

Media już od pewnego czasu informują o 2012 TC4, czyli asteroidzie,która choć została odkryta w 2012 roku to dalej wiedza na jej temat jest bardzo nikła. Naukowcy szacują, że planetoida ma od 10 do 40 m średnicy, co jest dość znaczącą różnicą, biorąc pod uwagę, że asteroida 10 metrowa nie jest wstanie wyrządzić nam żadnej krzywdy, podczas gdy 40 metrowa jest wstanie nawet wywołać tsunami. Badacze starają się uspokajać ludzi i twierdzą, że możliwość uderzenia planetoidy w Ziemię jest jak na razie bardzo niska – oczywiście z dopiskiem, że szacunki mogą ulec zmianie i w zależności od wyników zwiększyć się lub zmniejszyć. Asteroida ma dotrzeć do nas w październiku 2017. Warto w tym miejscu przypomnieć przepowiednie badacza biblijnego Heliosa, który twierdził, że według swoich obliczeń, pod uwagę których wziął także wnioski znanego fizyka Issaca Newtona koniec świata ma nastąpić w 2017 roku, a jego przyczyną ma być właśnie planetoida!

8.

13 maja 2017 minie dokładnie 100 lat odkąd Maryja ukazała się trójce dzieci w Fatimie i ujawniła im niezwykle przerażające przekazy, które dotyczyły m.in. obrazu piekła, a także tragedii, która przez wielu interpretowana jest jako atak na Jana Pawła II! W związku z tak podniosłą rocznicą wiele osób oczekuje, że dokładnie w ten dzień stanie się coś spektakularnego powiązanego z Maryją jak choćby ponowne objawienie w Fatimie i przekazanie kolejnej tajemnicy, a być może nawet ukazanie się całemu światu.

9. 

Rok 2017 to także 300 lat od powołania pierwszej loży masońskiej, która równo 100 lat temu zapowiedziała że niedługo rozpocznie się ostateczne zniszczenie Kościoła Katolickiego, które od dawna mają w planie. Masoni mają chcieć uaktywnić wszystkich swoich ludzi jakich mają w Watykanie by zniszczy Kościół od środka i pozbawić go całej siły jaką niegdyś posiadał? W jaki sposób mają to zrobić? Niektórzy twierdzą, że poprzez wybór nowego Papieża, który ma być w pełni ich marionetkę i wypełniać ich nakazy,a także doprowadzić do zniesienia starych zasad  i wprowadzenia niezgodnych z chrześcijaństwem praw.

10. 

Magazyn the Economist, który słynie z bardzo symbolicznych przekazów wywołujących skrajne emocje opublikował ostatnio okładkę na której znajduje się 8 nietypowych kart Tarota z przedziału Wielkich Arkanów, czyli Wieża, Mag, Sąd Ostateczny, Pustelnik, Śmierć , Koło Fortuny i Gwiazda. Karty mają zawierać rzekomo wskazówki na temat tego co będzie działo się w roku 2017. Karta Sądu Ostatecznego przedstawia Donalda Trumpa siedzące na planecie Ziemia i trzymającego symbole władzy, co ma być podobno nawiązaniem do złudnej siły Trumpa, którego wielu potraktuje jako wyzwoliciela, co ma być błędem. Karta Wieży natomiast ma symbolizować rozłam Watykanu na dwa odłamy- bardziej radykalnych wyznawców i postępowych, natomiast karta Śmierć to symbol potwornego zniszczenia i nieszczęscia, jednak ma to być coś co spowoduje także dobrą zmianę.

Co sądzicie o przepowiedniach? Myślicie, że naprawdę się spełnią, czy raczej rok 2017 według Was nie zapowiada się wcale na jakiś szczególny okres? Która z wizji wywołała w Was najwięcej emocji? Dajcie oczywiście znać jak podoba Wam się taki podsumowujący cykl i jak zawsze zachęcamy do  dawania łapek w górę i subskrybowania kanału.

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On

7 komentarzy

 1. Programowanie życzeniowe…. i co i jajco.
  Jeżeli jest jakieś ciekawe pytanie to brzmi ono „Po co?” lub z ang. krócej Why? kreowane aż do momentu braku możliwości pogłębienia dna.

  Post a Reply
 2. Sądzę, że czeka nas ciężki rok. Dodając do tego jakieś „dziwne plany” Sorosa, to może być… Niebezpiecznie, warto się przygotować. 🙂

  Post a Reply
 3. W swoim krótkim a może długim życiu, bo ponad 50-letnim, przeżyłam już 4 końce świata i 2 apokalipsy . W latach 70 XX wieku zapowiadano zalew chińczyków , mieli całkowicie zapanować nad Europą. I co i nic. Rok 2017 będzie taki jak sam sobie stworzysz.

  Post a Reply
  • Przeciez zalaly nas chińskie towary

   Post a Reply
 4. Do konca świata jeszcze daleko 🙂 ale III wojna swiatowa – tego bym sie juz spodziewał w okolicach 2030-2031 roku.

  W najblizszych latach na pewno lokalna wojna na wschodzie z Rosją

  Post a Reply
  • trzecia wojna już trwa….tylko nie jesteśmy tego do końca swiadomi….
   Ona zaczela się od krajów ropopochodnych….gdzie usa zapoczatkowalo bisnes zbrojeniowy…a skończy się konfliktem finansowym a w końcu wojna nuklearna
   Wojna …to najbardziej dochodowy bisnes….tylko My laicy…ciagle jesteśmy naiwni i sobie tłumaczymy ….to nie tak…wszystko jest OK
   Dopuki sami tego nie doświadczymy….doputy tego nie zrozumiemy…CIAO

   Post a Reply
 5. Papierz franćiszek dał śię oszókać obcym przybyszom zamiast ówierzyć słowom boga rzywego czyli ewangeli to on śćiongnie a nawet jórz śćiongnoł przes śwom niewierność w slowo borze i niewprowadzenie ewangeli jako drogi czyli słowa prawdżiwego rzyćia wyniszczenie komonie to iadynie pamiontka tyle przekretów watykan wprowadżił i podaie wiernym wedle słowa borzego jako metnq rzekę do pićia rze franćiszek zaklepał sobie mieisce w pierwszym rzedżie w nowym domó który pan im przygotował a napewno nie bendżie to dlanih miły dom ih oślizgłość w posłógiwanió śię jego dobroćiom i miłośćioł przebrała miarę a wierni zato rze nie słohali slowa borzego i nie wprowadzali go w rzyćie by bóg w nih był rzywym dostopioł kar prawdżiwa wiara to ćieszka kromka hleba i krzyrz dobra i rzyćia wedle prawdy kłamcy ten krzyrz zwalaiom na ineh a kośćiół iak oślizgły wonrz im to wybacza posłogóionc śię nie swoimi dobrami i łaskami odposzczaionc jednemó i nienakazóionc wynagrodzenia krzywdy przenoszom ćierpienie na pokrzywdzonego to jest wstretne z ih strony droga ih do piekieł taka prawda o współczesnym kośćiele

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.