10 niezwykłych przepowiedni Nostradamusa na 2017 rok…

Nostradamus jest bez wątpienia, jednym z najbardziej znanych jasnowidzów na świecie. Według opinii wielu osób był także  jednym  z niewielu wizjonerów, którego przepowiednie faktycznie się spełniają. Nostradamus miał przewidzieć m.in. najazd Islamistów, liczne katastrofy,  zamach terrorystyczny na WTC 11 września 2001 roku, rewolucję w Iranie, wielki pożar w Londynie, epidemie dżumy, a nawet wygraną Donalda Trumpa… Ile w tym prawdy? To jak zwykle zależy od interpretacji i wiary danej osoby. Mężczyzna ma w swoim spisie wiele wizji, a niektóre z nich dotyczą nadchodzącego roku 2017, który ma przynieść wiele zmian i wiele niespodziewanych wydarzeń.. Zapraszamy Was do zapoznania się z 10 szokującymi przepowiedniami Michela de Nostredame na rok 2017.

Jedna z wizji Nostradamusa odnosiła się do połączenia Korei Południowej z socjalistycznym państwem Koreą Północną. Ma to się skończyć bardzo niekorzystnie dla aktualnie rządzącego przywódcy ,czyli Kim Dzong Una, który zostanie zdetronizowany i będzie szukał schronienia w Rosji. Przepowiednia Nostradamusa nie objaśnia, jednak czy zostanie przyjęty, jednak wiele osób spekuluje, że Putin odrzuci jego ofertę wiedząc o chorych zapędach mężczyzny i sposobie w jaki wpływał on na swoje państwo i na ludzi którzy w nim mieszkali.

Do roku 2017 używanie energii słonecznej przez różne gałęzie przemysłu ma ogromnie wzrosnąć, co ma się spotkać z niezwykle korzystnym wpływem na klimat i na naszą planetę. Co więcej dzięki sile płynącej od Słońca zyskamy, także możliwość uzyskania tańszego i bardziej przyjaznego środowisku prądu elektrycznego, co wpłynie nie tylko niezwykle pozytywnie na gospodarkę, ale ulży przede wszystkim zwykłym, szarym ludziom, którzy nie będą musieli martwić się o kosmiczne opłaty za prąd.

Rok 2017 ma być, także okresem w którym nareszcie staną się dostępne podróże kosmiczne. I choć oczywiście ich cena może przerażać to jednak będą mogli pozwolić sobie na nią ludzie z tzw. klasy wyższej jak muzycy, aktorzy, finansiści, czy politycy, Nostradamus wspomina, jednak że jeśli chodzi o dalsze podróże np. na księżyc, daną asteroidę, inne planety czy misje w czasie których będzie można wydobywać bardzo cenne pierwiastki i szukać wielu niezwykłych wskazówek co do początków świata to będzie to dużo trudniejsza sprawa, która jednak nie będzie niemożliwa, bowiem ma również stać się dostępna dla ludzi jednak ma się to stać dopiero w 2018 lub 2019 roku.

Nostradamus wspominał także o zwiększających się skutkach globalnego ocieplenia, które w 2017 roku mogą stać się jeszcze potężniejsze. Co więc oznacza to dla naszej Planety? Kto wie, jednak wśród skutków globalnego ocieplenia, które mogą zdarzyć się w przyszłości według naukowców wymienia się choćby takie zjawiska jak susze, powodzie, rozprzestrzenienie wielu chorób jak malaria czy bolerioza, negatywne oddziaływanie na rolnictwo, pogarszające się zdrowie ludzi (szczególnie starszych), zakwaszenie oceanów, zwiększenie poziomu mórz, straty finansowe a także wymieranie zwierząt. Jasnowidz, jednak wyznał, że choć ocieplenie klimatu będzie miało przykre skutki to nie jest to coś, czego Ziemia powinna bać się najbardziej, o czym opowiemy Wam nieco później…

Według wielu interpretacji  Supermocarstwo (najpewniej chodzi tu o USA) ma stać się czynnikiem, który ma przynieść światu wiele przykrości. Ma to  być bowiem państwo, które będzie wręcz opływało we wszelkie nadużycia społeczne jak korupcja, nierozsądne decyzje o kwestie które obejmują wiele państw,   a także brak zrozumienia, które ma być efektem połączenia najbogatszych jednostek, co  w końcu zaowocuje stratą równości przez co ci bogatsi staną się bogami i będzie trzeba  się ich słuchać i zawsze z nimi zgadzać, natomiast Ci którzy nie mają zbyt wiele pieniędzy staną się czymś w rodzaju podczłowieka i istoty, której nie trzeba traktować z szacunkiem wspierać i pomagać jej.

Włochy spotka wiele trudności, które przez kilka czynników jak pożyczki, czy bezrobocie staną się niezwykle poważne. Wszystko to sprawi, że to właśnie Włochy będą największym bankrutem spośród wszystkich państw należących do Unii Europejskiej. Co więcej nie będzie to wyłącznie oznaczać problemów dla mieszkańców tego kraju, ale przede wszystkim pozostałych członków  związku, którzy będą musieli oddać swoje fundusze, by wspomóc Włochy, co oczywiście nie wszystkim się spodoba.

Ten rok ma być również niezwykle ważnym okresem dla Ameryki Łacińskiej, która zacznie odsuwać się od polityki lewicowej i przysuwać się do rządów prawicowych. Ma to doprowadzić do wielu zamieszek w kraju i strachu o przyszłość.. Ich nowa polityka ma opierać się  na zmniejszeniu praw mniejszości narodowych, a zwiększeniu wartości państwowych, a także rodziny jako głównego fundamentu każdego państwa.  Mają dążyć, także do prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, a także znacznego zmniejszenia liczby urzędników, natomiast zmniejszenia wszelkiego rodzaju świadczeń, co odbije  się przede wszystkim na osobach, którym dotąd państwo dawało pomoc. Oczywiście będzie to miało  swoje dobre jak i złe strony.

2017 przyniesie zmiany dla wielu państw w tym dla Chin, które mają stać się prawdziwym supermocarstwem i prześcigną w rozwoju nawet Stany Zjednoczone. Chiny mają stać się prawdziwym technologicznym gigantem, którego społeczeństwo będzie niezwykle wykształcone i które wydawać będzie najbardziej niezwykłe wynalazki świata. Co więcej stan ich obrony również wzrośnie, co sprawi, że staną się istnym koszmarem dla innych mniej potężnych państw, które będą bały się nadchodzącej wojny i ataków z ich strony.

Skoro już jesteśmy przy wojnie to właśnie według Nostradamusa to Ona ma być głównym czynnikiem, którego będziemy musieli obawiać się w roku 2017, a ma być ona zapoczątkowana przez Islam. Jasnowidz często wspominał o najeździe Islamistów na Europe, którzy w 2017 roku mają dopuścić się ogromnej ilości zamachów, i raz na zawsze zmienić oblicze świta, który dotąd znamy za pomocą potężnej broni. Co najgorsze wiele osób zwraca uwagę, że wizjoner przewidział już zniszczenie przez broń atomową w 1945  roku Hiroszimy i Nagasaki   pisząc o dwóch miastach znad zatoki, które doświadczą zarazy i głodu na skutek żelaza. Na 2017 rok zapowiadany przez jasnowidza jest atak bronią biologiczną, który ma przynieść na świat coś, co sprawi że ludzie będą umierać w męczarniach, a spokój i miłość zaczną zanikać na skutek lęku i bólu. Czyżby islamiści planowali taki właśnie plan zagłady ludzi, którzy nie będą chcieli przystąpić do ich religii i wyznawać Allaha i przestrzegać innych praw i nakazów, występujących w ich doktrynach.?

Rosja i Ukraina w 2017 roku mają podpisać porozumienie pokojowe, co ogromnie ma nie spodobać się Stanom Zjednoczonym, które będę się starały jak tylko mogą nie dopuścić do ich pogodzenia. Ma to być również dość duży cios dla osób, które do tej pory demonizowały przywódcę Rosji i przedstawiały go w najgorszym świetle byleby trzymać ludzi w strachu i lęku przed wojną i terrorem.. Co najciekawsze sprzeciw USA na nic się nie zda i Unia Europejska w  pełni zaakceptuje porozumienie podpisane przez  Ukrainę i Rosję, które ma zawierać min. oddanie pewnych terenów.

Co sądzicie o przepowiedniach Nostradamusa? Które z nich najbardziej Was zaskoczyły i oczywiście dajcie znać na ile Wy sami w nie wierzycie? W którą najbardziej, a w które jednak zupełnie nie, że może się spełnić A może znacie także innego wizje Nostradamusa na 2017 rok, których w tym filmiku nie używaliśmy? Jeśli tak to podzielcie się nimi w komentarzach. Zachęcamy Was do lajkowania filmu, a także zasubskrybowania naszego kanału. Jeśli jeszcze nie widzieliście to polecamy Wam też inne filmiku z naszego cyklu podsumowującego dotyczące 10 przepowiedni, które już się spełniły, a także przepowiedni różnych jasnowidzów które odnoszą się do nadchodzącego roku 2017.

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Chiny dużo lat dorobili się potężnego majątku na bublach, teraz dysponują ogromną techniką w, którą zainwestowali „TE” finanse i z tą mają ogromny potencjał na świecie, interesy światowe .

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.