W bursztynie znaleziono ogon dinozaura!

W bursztynie niektórzy znajdują takie niespodzianki jak skorpiony, pająki, czy jaszczurki. Kto by się, jednak spodziewał, że można w nim odnaleźć nawet coś tak szokującego jak ogon dinozaura… Takiego odkrycia dokonał właśnie paleontolog Xing Lida, który kupił taki kryształ na jednym z targów w Birmie – Co ciekawe sprzedawcy nie byli świadomi jak niesamowity przedmiot posiadają i myśleli, że to po prostu bursztyn z jakimiś typowymi roślinami, co z pewnością pozwoliło badaczowi kupić go za niską cenę.

W trackie badań wyszło na jaw, że ogon dinozaura należał do  Celurozaura, czyli niezwykle drobnego dinozaura posiadającego pióra. Oprócz ogona w bursztynie odnaleziono również kości i oczywiście pióra. Jak podoba Wam klejnot? Chcielibyście posiadać taki unikalny bursztyn z kawałkiem dinozaura? 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jezus objawił się w Rosji? Nagranie pokazano nawet w telewizji!

sob Gru 10 , 2016
Objawienia zdarzały się na Ziemi od dawna. To dzięki nim często ludzie czerpali wiedzę na temat świata duchowego i życia, które czeka duszę po śmierci ich ciała materialnego. Często, także ukazania istot z innych światów miały zapowiadać ważne wydarzenie jak np narodziny Mesjasza. Od pewnego czasu natomiast objawienia stały się nie tylko […]