Na Marsie odkryto trzy tajemnicze wieże? Czy zbudowali je kosmici? (Nagranie)

Na temat rządów i ukrywanych przed ludźmi faktów powstało już wiele teorii! Wiele z nich oczywiście dotyczy działalności kosmitów o których istnieniu rzekomo mają wiedzieć najbardziej wpływowe osoby świata i ukrywać to przed nami. Ile w tym prawdy? Kto wie – jedni twierdzą, że istnienie obcych cywilizacji to zwykła bajka dla naiwnych, podczas gdy inni nie rozumieją, jak można sądzić, że w tak ogromnym wszechświecie rozwinęła się jedynie nasza populacja.

Wątpliwości zwiększyło, jeszcze bardziej dość szokującego odkrycie jakiego dokonał jeden z teoretyków spisków dzięki aplikacji Google Earth na Marsie. Mężczyzna wypatrzył tam zagadkowe trzy obiekty, które po przybliżeniu przypominają prawdziwe wieże. 

Pytanie tylko skąd wieże na Marsie? Jedni uważają, że to z pewnością działalność kosmitów, którzy od dawna pojawiają się na tej planecie, podczas gdy bardziej sceptyczne osoby przypisują to wszystko efektowi przewidzeniu i naginania faktów. Kto ma rację? Co Wy sądzicie o owym dziwnym odkryciu na Czerwonej Planecie? Czy faktycznie mogą stać za tym przybysze z obcych cywilizacji? 


administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ocean wyrzucił na brzeg przerażającą istotę! Czym ona jest?

śr Gru 14 , 2016
Ludzi od wieków fascynuje wiele zagadek świata: Jedną z nich jest bez wątpienia kosmos i jego niezwykła potęga i wielkość, która może kryć coś co nie śniło nam się  nawet w marzeniach. Czy, jednak warto zajmować się kosmosem, gdy nie odkryliśmy w pełni Planety na której od dawna żyjemy? Morza […]