Ocean wyrzucił na brzeg przerażającą istotę! Czym ona jest?

Ludzi od wieków fascynuje wiele zagadek świata: Jedną z nich jest bez wątpienia kosmos i jego niezwykła potęga i wielkość, która może kryć coś co nie śniło nam się  nawet w marzeniach. Czy, jednak warto zajmować się kosmosem, gdy nie odkryliśmy w pełni Planety na której od dawna żyjemy? Morza i Oceany należą do najbardziej niezbadanych obszarów na Ziemi, którymi jednak z wielu powodów za bardzo się nie interesujemy sądząc, że skoro są tak blisko nas to z pewnością nie ma w nich nic interesującego, czy szczególnie pasjonującego. Tymczasem przekazy o istnieniu dziwnych i tajemniczych istot  morskich odnajdujemy nie tylko w legendach, mitach, czy Biblii, ale nawet w historii – Rybacy często zdawali relacje ze spotkań z niebezpiecznymi istotami, których potęga pozwalała na  niszczenie statków, czy nawet wprawianie ludzi w trans.

Tym razem Ocean u wybrzeży Nowej Zelandii wyrzucił na brzeg kolejną zagadkę, a mianowicie ogromny obiekt, który wiele osób określiło jako potwora morskiego. Ile w tym prawdy? Kto wie – obiekt oblepiony jest sporą ilością ślimaków, czy wodorostów, więc tak naprawdę ciężko stwierdzić, czym on właściwie jest: Sceptycy przychylają się bardziej ku opinii, że jest to martwy wieloryb lub ogromny kawałek drewna, choć nie brakuje i teorii, że może to być prawdziwa istota, która nie została jeszcze odkryta przez naukę.

A, Wy co sądzicie obiekcie? Czym on może być?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Tajemnicze karty Economist przepowiadają na rok 2017 szokujące wydarzenia!

czw Gru 15 , 2016
Jakiś czas temu w jednym z filmów o przepowiedniach na rok 2017 informowaliśmy Was iż niezależny polityczny tygodnik o nazwie The Economist opublikował bardzo zastanawiającą okładkę z tajemniczymi kartami. Wtedy jednak tylko wspomnieliśmy o tym – W związku jednak z coraz większym zainteresowaniem tymi kartami warto przyjrzeć się tematowi znacznie bliżej […]