Game2: Winter – najbardziej chore show świata! Brutalność, namiętność i śmierć! Premiera już…?

Dramat, nagość i krew. To bez wątpienia coś co zawsze najlepiej sprzedaje się w telewizji, bowiem oczywiście ludzie kochają na to patrzeć. Dotąd jednak te wszelkie show wiązały się bardziej z udawaniem niż prawdziwym życiem: Tym razem, jednak ma się to zmienić! Rosyjska stacja pracuje właśnie nad programem Game2: Winter, który nazywany jest także Igrzyskami śmierci dla milionerów, a jego fabuła ma ukazywać trzydziestu uczestników, którzy zostają wyrzuceni na Syberii i muszą przetrwać tam przez 9 miesięcy. Mają ich czekać niezwykle ciężkie warunki, a całe otoczenie ma być otoczone bagnami i tajemniczymi lasami! 

Co więcej program jest promowany jako posiadający tylko delikatne zabezpieczenia i pomoc medyczną, co ma zwiększyć jego prawdziwość. Do tego uczestnicy mają prawo do zrobienia w nim dosłownie wszystkiego m.in. morderstwa, wykorzystania dowolnej osoby i zachowywania się jak dzikie zwierzę! Game2: Winter co ciekawe ma być show na żywo, które będzie transmitowane przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Program będzie przedstawiany w języku angielskim, niemieckim, chińskim, arabskim, francuskim i hiszpańskim, a jego nadawanie rozpocznie się od 1 lipca 2017 roku. Zwycięzca show otrzyma ponad 1,5 miliona Euro! 

I choć program ma zawierać w sobie dość brutalne wstawki to władze rosyjskie stwierdziły, że jeśli będzie w nim cokolwiek naruszającego ich prawo policja z pewnością zacznie coś z tym robić! 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.