Nagrano prawdziwy cud? Mężczyzna teleportował się przed nadjeżdżającym pociągiem…

Teleportacja to dar, którego pragnie praktycznie każdy. Kto z nas w końcu nie chciałby przenieść się w sekundę w ukochane miejsce, czy też podróżować z pracy do domu bez pomocy samochodów, czy autobusów.  Teleportacja może być możliwa z punktu widzenia naukowego, jednak przed nami pewnie jeszcze wiele lat zanim stanie się ona rzeczywistością. Tymczasem zapominając o nauce od lat panują przekonania o niezwykłych zdolnościach ludzi, którzy naprawdę potrafili przenosić się z miejsca na miejsce. Czasami używając swoich indywidualnych zdolności, a czasami korzystając z mocy niezwykłych istot, a nawet boskiej siły.

Ile w tym prawdy?  Niestety jak na razie są to w większości po prostu relacje, jednak czasami są one naprawdę przekonujące jak np. historia znanego parapsychologa Stefana Osowieckiego, który potrafił wykorzystać bilokacje i teleportować swojego energetycznego odpowiednika do Wiednia, podczas gdy prawdziwy Osowiecki przebywał w Warszawie na co było bardzo wielu świadków. Tym bardziej tak szokuje nagranie, które zostało wykonane  w 2015 roku i ukazuje chłopca na skuterze, który prawie zostaje potrącony przez pociąg.

W ostatniej chwili, jednak widać, jakby chłopak przeniósł się z miejsca na miejscy dzięki czemu uniknął śmierci. Wyjaśnień tego zjawiska jest całkiem sporo: Jedni twierdzą, że musiał on posiadać jakieś niezwykłe umiejętności, inni natomiast uważają, że był to z całą pewnością prawdziwy cud, natomiast nie brakuje i sceptyków, którzy próbują w mniej paranormalny sposób podejść do nagrania. A, Wy macie swoją teorię?

 


https://www.youtube.com/watch?v=Wf9pjvVk38Q

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Game2: Winter - najbardziej chore show świata! Brutalność, namiętność i śmierć! Premiera już...?

sob Gru 17 , 2016
Dramat, nagość i krew. To bez wątpienia coś co zawsze najlepiej sprzedaje się w telewizji, bowiem oczywiście ludzie kochają na to patrzeć. Dotąd jednak te wszelkie show wiązały się bardziej z udawaniem niż prawdziwym życiem: Tym razem, jednak ma się to zmienić! Rosyjska stacja pracuje właśnie nad programem Game2: Winter, który […]