Dziewczynka z Francji to Kaede Uber? Poznajcie przepowiednie następczyni Baby Wangi: Wojna z Islamem i Katastrofa, która….

Baba Wanga to bez wątpienia, jedna z najbardziej znanych wizjonerek na świecie! Kobieta miała przewidzieć takie zdarzenia jak choćby zdobycie władzy przez Hitlera, napływ Islamu do Europy, wybuch II wojny światowej, czy ataki z 11 września 2001 roku. I choć jasnowidzka nie żyje już od 20 lat to przed swoją śmiercią wygłosiła jeszcze jedną ważną przepowiednie, która dotyczyła jej następczyni, która niedługo pojawi się na świecie – ma być nią pewna dziewczynka z Francji.

Poszukiwania owej następczyni trwały przez bardzo długi czas, aż w końcu w jednej z rosyjskich stacji pojawiła się 7-letnia dziewczyna Kaede Uber pochodząca z Francji, która udzieliła krótkiego wywiadu w związku ze swoimi przepowiedniami co do wyboru przyszłego prezydenta Rosji. To wtedy właśnie wizjonerka stwierdziła, że nową głową państwa zostanie bez wątpienia Władimir Putin!

Jej przepowiednia faktycznie się spełniła i to właśnie wtedy stała się niezwykle popularna i coraz więcej osób zaczęło mieć pewność, że to właśnie ona jest zapowiadaną następczynią słynnej Baby Wangi. Nie ma się co dziwić – oprócz daru jasnowidzenia obie panie łączy także problem ze wzrokiem bowiem Kaede urodziła się z poważną chorobą oczu, która sprawia, że pewnego dnia dziewczynka może całkowicie stracić wzrok.

Co ciekawe z chwilą gdy wizjonerka stała się najbardziej popularna okazało się, że nagle całkowicie zniknęła – nie pojawiała się na wywiadach, a słuch całkowicie o niej zamilkł do takiego stopnia, że wiele osób sądziło, że po prostu umarła…

Wszystko skończyło się, kiedy dziecko stwierdziło, że nie może siedzieć cicho i musi w końcu wyznać prawdę. W tym celu na początku 2016 roku ponownie wystąpiła w telewizji i udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, że zbliżają się do Europy potężne wojska islamu, które przeprowadzą wiele ataków terrorystycznych i całkowicie zmienią to wszystko na co tak ciężko pracowaliśmy. Co więcej dziewczynka wyznała, że islam to nie wszystko czego powinnyśmy się obawiać, bowiem prawdziwy strach powinnyśmy czuć w związku z katastrofą ekologiczną, która objawi się nam już niedługo i sprawi, że Ziemia przez sześć lat będzie prawie całkowicie pozbawiona wody pitnej, co sprawi, że ludzie będą potrafili zabijać, byle by mieć co wypić…

Co sądzicie o przepowiedniach dziewczynki? Czy Kaede Uber naprawdę jest następczynią Baby Vangi? Czy wizje dziecka faktycznie się spełnią? 

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

    • przewidziała wygraną putina zanim brał udział w wyborach

      Post a Reply
  1. Nie trzeba było mieć daru jasnowidzenia aby przewidzieć, że Putin wygra wybory. 🙂

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.