Dziewczynka z Francji to Kaede Uber? Poznajcie przepowiednie następczyni Baby Wangi: Wojna z Islamem i Katastrofa, która….

Baba Wanga to bez wątpienia, jedna z najbardziej znanych wizjonerek na świecie! Kobieta miała przewidzieć takie zdarzenia jak choćby zdobycie władzy przez Hitlera, napływ Islamu do Europy, wybuch II wojny światowej, czy ataki z 11 września 2001 roku. I choć jasnowidzka nie żyje już od 20 lat to przed swoją śmiercią wygłosiła jeszcze jedną ważną przepowiednie, która dotyczyła jej następczyni, która niedługo pojawi się na świecie – ma być nią pewna dziewczynka z Francji.

Poszukiwania owej następczyni trwały przez bardzo długi czas, aż w końcu w jednej z rosyjskich stacji pojawiła się 7-letnia dziewczyna Kaede Uber pochodząca z Francji, która udzieliła krótkiego wywiadu w związku ze swoimi przepowiedniami co do wyboru przyszłego prezydenta Rosji. To wtedy właśnie wizjonerka stwierdziła, że nową głową państwa zostanie bez wątpienia Władimir Putin!

Jej przepowiednia faktycznie się spełniła i to właśnie wtedy stała się niezwykle popularna i coraz więcej osób zaczęło mieć pewność, że to właśnie ona jest zapowiadaną następczynią słynnej Baby Wangi. Nie ma się co dziwić – oprócz daru jasnowidzenia obie panie łączy także problem ze wzrokiem bowiem Kaede urodziła się z poważną chorobą oczu, która sprawia, że pewnego dnia dziewczynka może całkowicie stracić wzrok.

Co ciekawe z chwilą gdy wizjonerka stała się najbardziej popularna okazało się, że nagle całkowicie zniknęła – nie pojawiała się na wywiadach, a słuch całkowicie o niej zamilkł do takiego stopnia, że wiele osób sądziło, że po prostu umarła…

Wszystko skończyło się, kiedy dziecko stwierdziło, że nie może siedzieć cicho i musi w końcu wyznać prawdę. W tym celu na początku 2016 roku ponownie wystąpiła w telewizji i udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, że zbliżają się do Europy potężne wojska islamu, które przeprowadzą wiele ataków terrorystycznych i całkowicie zmienią to wszystko na co tak ciężko pracowaliśmy. Co więcej dziewczynka wyznała, że islam to nie wszystko czego powinnyśmy się obawiać, bowiem prawdziwy strach powinnyśmy czuć w związku z katastrofą ekologiczną, która objawi się nam już niedługo i sprawi, że Ziemia przez sześć lat będzie prawie całkowicie pozbawiona wody pitnej, co sprawi, że ludzie będą potrafili zabijać, byle by mieć co wypić…

Co sądzicie o przepowiedniach dziewczynki? Czy Kaede Uber naprawdę jest następczynią Baby Vangi? Czy wizje dziecka faktycznie się spełnią? 

administrator

3 thoughts on “Dziewczynka z Francji to Kaede Uber? Poznajcie przepowiednie następczyni Baby Wangi: Wojna z Islamem i Katastrofa, która….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Data końca świata odczytana na obrazie Ostatnia Wieczerza? Apokalipsa nadejdzie...

pon Gru 19 , 2016
Spiski od pewnego czasu cieszą się niezwykłą popularnością. Najczęściej dotyczą one sekretów ukrywanych przez rządy jak obecność kosmitów, czy plany zmierzające do stworzenia tzw. Nowego Porządku Świata. Nie mniejszymi kontrowersjami odznacza się także religia chrześcijańska i Watykan, który wiele osób oskarża o tajne powiązania z satanizmem i wiele innych przerażających sekretów. […]