Biblijny wąż Lewiatan to UFO! Kosmici, Apokalipsa i Biblia?

Lewiatan to z całą pewnością, jeden z najbardziej przerażających istot występujących z Biblii. Według Księgi ma to być wijący wąż o ognistym oddechu i strasznym wyglądzie, który zamieszkuje morze i w czasach Ostatecznych ponownie pojawi się wśród ludzi. Większość osób traktuje ten opis bardzo dosłownie, jednak nie brakuje i ludzi, którzy starają się podejść do niego z troszkę innej strony. Co więcej według masy teorii  Lewiatan może być opisanym w Biblii statkiem kosmicznym o potężnej mocy, który można nazwać Maszyną Apokalipsy która prowadzona jest przez kosmitów którzy w chwilach największej tragedii Ziemi ponownie do nas przybędą, by zmienić nasz świat na lepsze, ale także rozprawić się ze złymi ludźmi. 

To oczywiście tylko teoria, ale trzeba przyznać, że naprawdę bardzo ciekawa. Co więcej wiele osób zaciekawił fakt, że jeśli Lewiatan może być obiektem UFO to być może już przebywa na Ziemi, a nawet mógł zostać już nagrany, bowiem coraz więcej pojawia się bardzo dziwnych nagrań UFO, które ciężko jest wyjaśnić. Taka teorii niezwykle dobrze pasuje także do kontrowersyjnych sumeryjskich opowieści, jakoby to kosmici byli naszymi bogami i pewnego dnia pojawili się na Ziemi, by wydobywać tu złoto, ale ponieważ nie mieli ochoty na ciężką pracę postanowili stworzyć kogoś kto wykona to wszystko za nich. I to właśnie wtedy mieliśmy powstać My ludzie! Co o tym sądzicie? Czy uważacie, że Lewiatan jest powiązany z kosmitami? I kto lub co według Was stoi za naszymi początkami?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kanye West wyznaje prawdę o kosmitach i Illuminati!

śr Gru 21 , 2016
Teorie spiskowe dotyczące gwiazd i tajnych stowarzyszeń zawsze szokują wiele osób. Ciężko bowiem zrozumieć jak te uśmiechnięte i pełne energii osoby które spełniają swoje marzenia i mają pełno pieniędzy mogłyby robić wiele rzeczy byle by tylko zmanipulować swojego fana i nastawić na taką opcję, która jest najbardziej odpowiednia by zmienić […]