Kanye West wyznaje prawdę o kosmitach i Illuminati!

Teorie spiskowe dotyczące gwiazd i tajnych stowarzyszeń zawsze szokują wiele osób. Ciężko bowiem zrozumieć jak te uśmiechnięte i pełne energii osoby które spełniają swoje marzenia i mają pełno pieniędzy mogłyby robić wiele rzeczy byle by tylko zmanipulować swojego fana i nastawić na taką opcję, która jest najbardziej odpowiednia by zmienić świat w pełen chaosu i zła wymiar, który będą kontrolowały wybrańcy.

Ile w tym wszystkim prawdy – kto wie, jednak ostatnio znany raper Kanye West  powiedział coś, co może potwierdzać tą teorię.

Wszystko rozpoczęło się od zerwania mężczyzny ze znaną celebrytką Kim Kardashian. Raper ciężko to przeżył i trafił do szpitala, bowiem jak twierdził nie potrafił poradzić sobie z potężną depresją, która chciała go zniszczyć. Tam mężczyzna wyznał, że zaczął słyszeć głosy, które mówiły mu, że jest on istotą z obcej cywilizacji, która została wysłana na Ziemię by pomóc jej mieszkańcom.

Co więcej Kanye stwierdził, że chce wyjawić wszystkim prawdę o świecie i tym co tak naprawdę się tu dzieje, nawet jeśli wie, że ktoś będzie mógł go za to zabić. Wiele osób jest wręcz przekonanych, że mówiąc o zagrożeniu życia raper między słowami wyznał prawdę o Illuminati, którzy za wyjawienie ich planów będą chcieli się go pozbyć jak to  zrobili z królem popu Michaelem Jacksonem.

 Co sądzicie o wyznaniu Kanye Westa? Uważacie, że mówi prawdę, a może to po prostu próba zwrócenia na siebie uwagi mediów? 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.