Ogromny Pentagram odnaleziony w Kazachstanie! Czy jest to miejsce spotkań satanistów?

Pentagram jest symbolem, który choć przez wielu kojarzony jest z satanizmem to tak naprawdę jest on tak skomplikowany, że ciężko w pełni poznać jego znaczenie. Początkowo był on gwiazdą mezopotamskiej bogini miłości i wojny Isztar, z czasem symbol przejęli Egipcjanie, którzy łączyli go z Izydą, dziś natomiast Pentagram zależnie od położenia łączony jest z chrześcijaństwem i ranami Jezusa, a także satanizmem. Gwiazdę tą wykorzystują także współczesne czarownicę i korzystają z niej jako symbolu ochronnego.

 

O fakcie, że Pentagram jest niezwykle ważny w wielu filozofiach może informować nas także odkrycie jakiego dokonano w Kazachstanie za pomocą Google Maps. Znaleziono tam Pentagram (a dokładniej Pentakl czyli pentagram wpisany w koło) o średnicy około 1200 metrów, który w opinii ekspertów został stworzony  przez sowietów, którzy często interesowali  się Hitlerem, którego jedną z pasji był okultyzm. Z tego właśnie powodu sowieci umieszczali często pentagramy na budynkach, czy flagach.

 

Niektórzy internauci dopatrują się jednak w symbolu na ziemi czegoś więcej, a mianowicie oznak, że może mieć to związek z dziwnymi rytuałami, które były tam odprawiane: Wiele osób z miejsca twierdzi, że z pewnością odbywały się tam jakieś przerażające satanistyczne rytuały, ale nie ma na to żadnych dowodów, tym bardziej, że Pentagram to coś o wiele więcej niż symbol diabła. A, Wy sądzicie o odkryciu? Dowód na powiązania sowietów z diabłem?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.