Egzorcysta otrzymał SMS-y z piekła! „Pożałujesz tego klecho”

Demony kojarzą nam się ze starymi, mrocznymi siłami, które atakują opętując ofiarę i przejmując kontrolę nad jej ciałem. Tymczasem według polskiego księdza Mariana Rajchela z Jarosławia demony podobnie jak ludzie poszły z postępem czasu i  w atakowaniu ludzi zaczęły korzystać nie tylko z przestarzałych tabliczek Quija, ale także nowoczesnych sprzętów. 

Kapłan stwierdził, że po przeprowadzeniu egzorcyzmów na pewnej nastolatce zaczął otrzymywać dziwne smsy, które z pewnością napisała demoniczna siła. Były to przerażające wiadomości, a kilka z nich brzmiało: Nastolatka jest moja! Nie wyjdzie z tego piekła! Podpisała już mnóstwo cyrografów! W jednej z wiadomości tekstowych istota demoniczna groziła także samemu egzorcyście pisząc: Pożałujesz tego co robisz klecho! Zniszczę Cię jeśli kolejny raz spróbujesz swoich święconych sztuczek! Duchowny jednak pomimo gróźb nie przerywał modlitw, mając nadzieję, że demon zniknie.

Wszystkie wiadomości były oczywiście wysyłane z telefonu opętanej nastolatki, co może oznaczać, że coraz częściej w dobie rozwoju techniki demony będą korzystały z wszelkiego rodzaju nowoczesnych sprzętów i dzięki temu zdobywały nowe możliwości by niszczyć ludzi.

A, Wy co sądzicie o całej historii? Uważacie, że demoniczne siły mogą naprawdę korzystać z telefonów lub nawet komputerów i innych sprzętów?

administrator

7 thoughts on “Egzorcysta otrzymał SMS-y z piekła! „Pożałujesz tego klecho”

  1. Naiwieksza bzdura rze demon śię uiawnia i kreuie swoiom wole przes nastolatke niech egzorcysta nad sobom śię mocno zastanowi bo mi śię wydaie rze to iego zło opetało i kłamie niewiem jakich korzyśći oczekóie

  2. Ja się z tym spotkałam teraz w Niemczech, pracując u rodziny niemieckiej. Demon wysłał też sms do córki tej Pani, którą się opiekowałam,gdzie znajduje się jej telefon, gdy go szukała.
    Zostałam pewnej nocy 0 3.30 przestraszona – nagle usłyszałam po kolei puknięcia 4 drzwi i już to coś było u mnie w pokoju i zrobiło mi pod łóżkiem na całej długości- dźwięk jakby ktoś metalem tarł na tarce. Szok. Udawałam , że nic się nie dzieje i tylko czekałam co będzie dalej, ale nic na szczęście.
    Pewnego dnia też w kuchni ta córka, zauważyła, że na tablicy na której było wypisane, że ten dom jest mamy i taty widnieje tylko napis taty a mamy został wymazany. W nocy też słyszałam chrząkanie w salonie.Szok. Jak ktoś takich tego typu rzeczy nie przeżył, to nie wierzy , że to istnieje a jednak wróg jest niewidzialny i nie śpi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Naukowcy skontaktują się z kosmitami! Wyznaczyli nawet datę...

czw Gru 29 , 2016
Od momentu w którym wylądowaliśmy na Księżycu ludzkość marzy, aby udało jej się skontaktować z istotami inteligentnymi z poza naszej planety. Pomijając już fakt czy takowe stworzenia w ogóle istnieją, to jest to niezwykłe trudne zadanie, ponieważ planety, które potencjalnie uważamy za zamieszkałe przez tzw. kosmitów są oddalone o lata […]