Naukowcy skontaktują się z kosmitami! Wyznaczyli nawet datę…

Od momentu w którym wylądowaliśmy na Księżycu ludzkość marzy, aby udało jej się skontaktować z istotami inteligentnymi z poza naszej planety. Pomijając już fakt czy takowe stworzenia w ogóle istnieją, to jest to niezwykłe trudne zadanie, ponieważ planety, które potencjalnie uważamy za zamieszkałe przez tzw. kosmitów są oddalone o lata świetlne od nas. Na pomysł wysłania wiadomości do obcych istot pozaziemskich z poza naszego Układu Słonecznego wpadła grupa naukowców z San Francisco.

Cały projekt nazywa się METI i ma za zadanie nawiązanie kontaktu z obcymi cywilizacjami. Naukowcy pierwszą kosmiczną wiadomość mają wysłać w stronę Proxima Centauri, ponieważ to tam w pobliżu czerwonego karła odkryli planetę na której w przeszłości potencjalnie mogło zaistnieć życie. Astronomowie są pełni nadziei, że program który ma rozpocząć się już przed 2018 r. (wtedy ma zostać wysłana pierwsza wiadomość) przyniesie pożądany skutek i uda nam się odnaleźć w potężnym wszechświecie obce inteligentne rasy kosmitów. Choć jak sami podkreślają może to być długotrwały proces, a o jego sukcesie bądź niepowodzeniu dowiedzą się przyszłe pokolenia.

A Wy co sądzicie o pomyśle naukowców? Uda im się osiągnąć kontakt z pozaziemską cywilizacją, a może uważacie, że takowe nie istnieją?

administrator

One thought on “Naukowcy skontaktują się z kosmitami! Wyznaczyli nawet datę…

  1. Nałkowcy to banda jdiotów która hce wysłać sygnał to obcei cywilizaci rzyćie niewiedzonc nic onih czy jh planećie nieznaionc ani jazyka ani ósbosobienia z jh głopoty morze wyjś tyle rze obca cywilizacia odkryie takie mieisce jak żiemia i napodstawie wysyłanyh sygnałów wyślom zwiad skon oni wiedzom rze dla obcyh takie mieisce jak nasza planeta nie okarze śię lepszym mieiscem zamieszkania i skond wiedzom jakie sygnały wysłać czy zaproszom na kawę czy sprowokóiom do atakó wobec żiemi jh to gówno ophodżi bo w głowah głowno zamiast mózgo ostatnio dżiwne rzeczy śię dżialy morze to przestroga rzebyśmy śię trzymali swei planety a jak wyślom złe i niekorzystne sygnały morze to być zagłada dla żiemi nic niewiedzom onih o ih morzliwośćiah czy broni morzę soł oni bardżiei rosoni i jnteligientnieśi nirz naśi bezmózgowi i hwalebnom pehom od lódżi zpragnieni powini trafić do wieżienia jako lódżie zagrarzaioncy planećie żiemia albo ódowodnić rze wiedzom co robiom żiemia nie jest tylko jh własnośćiom i powidni wszystkih zapytać czy mogom dlamnie taki rodzai głopoty jast ponirzei wszelkiei głópoty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mothman, czyli człowiek ćma ponownie ukazał się ludziom! Może to zapowiadać tragedię...

pt Gru 30 , 2016
Wszechświat jest niezwykle ogromną (a być może nawet nieskończoną) przestrzenią, której nie da się tak naprawdę  w pełni poznać! Nic więc dziwnego że z pewnością nie mamy pojęcia o wielu jego zagadkach jak np. dziwnych stworzeniach które według wielu teorii mają mieszkać w kosmosie, ale nawet na Ziemi. Wśród nich […]