Mothman, czyli człowiek ćma ponownie ukazał się ludziom! Może to zapowiadać tragedię…

Wszechświat jest niezwykle ogromną (a być może nawet nieskończoną) przestrzenią, której nie da się tak naprawdę  w pełni poznać! Nic więc dziwnego że z pewnością nie mamy pojęcia o wielu jego zagadkach jak np. dziwnych stworzeniach które według wielu teorii mają mieszkać w kosmosie, ale nawet na Ziemi. Wśród nich mają znajdować się kosmici z różnych gatunków, syreny, krakeny, ale i wiele, wiele innych . Bez wątpienia, jedną z najdziwniejszych z nich jest Mothman, który łączy cechy człowieka jak i ćmy.

Mothman został zauważony po raz pierwszy w Wirginii Zachodniej, a jego pojawieniu towarzyszył pisk kobiety jak i zakłócenia sygnału radiowego. Człowieka ćmę opisano jako humanoidalnego stwora z czerwonymi oczyma, czarną skórą i ogromnymi skrzydłami.

Co gorsza według wielu legend istota zwana jako Mothman nie tylko przeraża swoim wyglądem, ale także jest zapowiedzią katastrofy, co sprawdziło się w 1967 roku, kiedy to wiele osób donosiło, że ujrzało na niebie czarnego demona z błyszczącymi oczami, aż w końcu po kilku tygodniach załamał się ogromny most przez co śmierć w wyniku utonięcia poniosło 46 osób!

Najgorsze jest jednak to, że w dniu 20 listopada 2016 roku pewien mężczyzna stwierdził, że w Wirginii Zachodniej zobaczył na niebie zagadkową postać – którą uwiecznił na zdjęciu. Czyżby faktycznie fotografia przedstawiała legendarnego Człowieka Ćmę? Jaką katastrofę może zapowiadać stwór?

administrator

One thought on “Mothman, czyli człowiek ćma ponownie ukazał się ludziom! Może to zapowiadać tragedię…

  1. Ten stwór bardziej mi przypomina Smakosza z filmu produkcji Coppoli 😀 Ale nie zgadzałoby się to, bo jeśli Smakosz miałby po raz pierwszy pojawić się w 1967 roku, to w XXI wieku pojawił miał się w 2013 roku 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepowiednie Jackowskiego na 2017 rok! Czas tragedii i przełomu dla Polski i świata...

sob Gru 31 , 2016
Krzysztof Jackowski to jeden z niewielu wizjonerów, któremu faktycznie ufa masa osób! Mężczyzna słynie z wielu sukcesów jeśli chodzi o pomaganie policji w poszukiwaniu zaginionych osób i rzeczywiście ma mieć na tym polu bardzo pozytywne wyniki. Teraz Jackowski postanowił wypowiedzieć się także na temat nadchodzącego roku 2017 który będzie czasem zmian… Jasnowidz stwierdził, […]