Mothman, czyli człowiek ćma ponownie ukazał się ludziom! Może to zapowiadać tragedię…

Wszechświat jest niezwykle ogromną (a być może nawet nieskończoną) przestrzenią, której nie da się tak naprawdę  w pełni poznać! Nic więc dziwnego że z pewnością nie mamy pojęcia o wielu jego zagadkach jak np. dziwnych stworzeniach które według wielu teorii mają mieszkać w kosmosie, ale nawet na Ziemi. Wśród nich mają znajdować się kosmici z różnych gatunków, syreny, krakeny, ale i wiele, wiele innych . Bez wątpienia, jedną z najdziwniejszych z nich jest Mothman, który łączy cechy człowieka jak i ćmy.

Mothman został zauważony po raz pierwszy w Wirginii Zachodniej, a jego pojawieniu towarzyszył pisk kobiety jak i zakłócenia sygnału radiowego. Człowieka ćmę opisano jako humanoidalnego stwora z czerwonymi oczyma, czarną skórą i ogromnymi skrzydłami.

Co gorsza według wielu legend istota zwana jako Mothman nie tylko przeraża swoim wyglądem, ale także jest zapowiedzią katastrofy, co sprawdziło się w 1967 roku, kiedy to wiele osób donosiło, że ujrzało na niebie czarnego demona z błyszczącymi oczami, aż w końcu po kilku tygodniach załamał się ogromny most przez co śmierć w wyniku utonięcia poniosło 46 osób!

Najgorsze jest jednak to, że w dniu 20 listopada 2016 roku pewien mężczyzna stwierdził, że w Wirginii Zachodniej zobaczył na niebie zagadkową postać – którą uwiecznił na zdjęciu. Czyżby faktycznie fotografia przedstawiała legendarnego Człowieka Ćmę? Jaką katastrofę może zapowiadać stwór?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Ten stwór bardziej mi przypomina Smakosza z filmu produkcji Coppoli 😀 Ale nie zgadzałoby się to, bo jeśli Smakosz miałby po raz pierwszy pojawić się w 1967 roku, to w XXI wieku pojawił miał się w 2013 roku 😀

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.