Maryja objawiła się w Medziugorie? To nagranie szokuje…

Objawienia w Medziugorie do tej pory są prawdziwym fenomenem – Wszystko dlatego, że choć rozpoczęły się ponad 30 lat temu to trwają do dziś i wielu osobom dostarczają pewności, że świat duchowy faktycznie istnieje. W czasie modlitw w tym miejscu dzieje się wiele dziwnych przypadków jak ujawnienie  się demonów w ludziach i krzyk męki, a nawet  uzdrowienia. Matka Jezusa przedstawia zgromadzonym prawdę i opisuje co jest ważne dla Boga i świata jak np. post, modlitwa,  spowiedź, czy pokój…

Objawienia są cały czas sprawdzane przez Kościół, który w aktualnym stanie nie podjął co do nich żadnych decyzji i nie wie, czy faktycznie są to objawienia prawdziwej Maryi.Wynika to przede wszystkim z faktu, że choć ukazująca się duchowa istota przedstawia wiele cech, które są ważne dla chrześcijaństwa i Kościoła to, jednak kilka z nich są przez ekspertów podejrzane jak np. słowa Matki Jezusa która wyznała, że wszystkie religie są równe i to człowiek wprowadził ich sztuczny podział.

Co więcej istota stwierdziła, że Duch Święty działa w każdej grupie religijnej, choć przyznała, że dzieje się to z różną mocą. Kolejne niezwykłe zjawisko z Medziugorie również ma świadczyć o niezwykłości tego miejsca. Wykonano tam kilka fotografii, które ukazują świetlistą istotę na niebie.

 

Czy może być to Maryja? Czy jednak uważacie,że to zjawisko która da się wytłumaczyć drogą naukową?

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.