Krwiste niebo zawisło nad miastem! Zapowiedź tragedii i wojny?

Według wielu ekspertów od duchowości istoty wyższe często kontaktują się z nami wykorzystując nasze otoczenie i przez to łagodnie próbują przekazać nam swoją wiedzę, czy wskazówki. Może to dziać się na różne sposoby? Od dziwnych, czy powtarzających się symboli które spotykamy na co dzień, aż po zjawiska atmosferyczne jak tornada, czy burze, które często mają ostrzegać lub zapowiadać, że nadchodzi coś strasznego…

Od pradawnych czasów ludzie wykorzystywali niebo by poszukiwać znaków, które mieli im ukazywać ich przewodnicy. Czasami był to niezwykły ptak, czasami wyjątkowy blask Słońca, a czasami niebo, zalewające się krwią. Taki właśnie widok ujrzeli mieszkańcy miast w Brazylii, w której chmury zostały otoczone przez krwiste światło, co przeraziło wiele osób. Niektórzy łączą to z zapowiedzią, że niedługo czeka nas jakaś przerażająca i światowa tragedia np. wojna – natomiast nie brakuje i osób, które twierdzą, że powinnyśmy łączyć to raczej z potworną działalnością człowieka, który przez lata niszczył Ziemie, a Ona daje mu teraz lekcje.

Czy faktycznie za całym zdarzeniem mogą stać jakieś nadprzyrodzone siły? Czy jest ono zapowiedzią czegoś przerażającego, a może powinnyśmy go łączyć z typowo naturalnym zjawiskiem i nauką? Co sądzicie?


Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.