W Arizonie uchwycono ogromnego demona? Fotografia przeraziła internautów…

Demony pojawiają się w niemal każdej mitologii świata: Z tą różnicą, że często ich wygląd a nawet charakter różni się diametralnie. Jedne wierzenia twierdzą, że wszystkie demony bez wyjątku są złe, natomiast np. w religii Słowiańskiej wszystkie istoty duchowe z wyjątkiem bogów nazywane były demonami, podczas gdy ich charakter często miał dwoistą naturę.

Nie zawsze czyniły one tylko zło, choć nie pozostawały także bytami wyłącznie nastawionymi na dobro. Czy, jednak demony istnieją w rzeczywistości?

To oczywiście zależy głównie od wiary i przekonań  danej osoby, jednak raz na jakiś czas pojawiają się różnego rodzaju materiały, które mają rzekomo udowadniać istnienie tych bytów. W mieście Phoenix w Stanach Zjednoczonych wykonano dość przerażającą fotografię przedstawiającą ogromnego, skrzydlatego stwora. Niektórzy twierdzą, że postać ze zdjęcia jest o wiele większa od domu, co sprawia, że przypomina giganta.

Czy jest to prawdziwy demon? Kto wie – duchowy świat  jest z pewnością bardzo skomplikowany, a gdy spojrzymy na np. biblijne i egipskie przekazy dowiemy się, że nawet Aniołowie, którzy kojarzą nam się na co dzień z pięknem często mogli wyglądać w niezwykły, wręcz nawet przerażający sposób.Co sądzicie o fotografii? Czy przedstawią prawdziwego demona?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.