Obraz Mona Lisa zawiera ukryty wizerunek kosmity! Prawda o obrazie Leonarda da Vinci…

Teorii spiskowych na temat Leonarda da Vinci możemy odnaleźć setki! Niektórzy twierdzą, że mężczyzna był podróżnikiem w czasie i korzystając z mądrości którą poznał w przyszłości poszerzał w  naszych czasach wiedzę na temat roślin i zwierząt, wynalazków, a także anatomii, w tym układu układu oddechowego, krwionośnego i całego zjawiska ciąży. Można odnaleźć też wiele teorii jakoby artysta obdarzony był niezwykłymi wizjonerskimi zdolnościami, które ujawniał tworząc swoje obrazy na których zawarł tajemnice przyszłości, w tym nawet największe spiski, katastrofy i prawdę na temat duchowego świata…

Malarz umieszczał na obrazach symbole, które cały czas są odkrywane. Jednym z nich jest rzekomy przedstawiciel obcych cywilizacji, którego da Vinci miał umieścić na obrazie Mona Lisa. Co prawda podobizny kosmity nie zobaczymy na całości obrazu, ale dopiero gdy dodamy do niego jego lustrzany odpowiednik ujawni nam się dziwna istota o niezwykłym kształcie głowy.

Czy jest to prawdziwy przedstawiciel obcych cywilizacji? Czy może być to dowód, że artysta miał kontakt z kosmitami lub też widział ich dzięki swoim zdolnością jasnowidzenia? Niektórzy sugerują także że da Vinci jako przybysz z przyszłości mógł znać świat, w którym obcy przybyli na Ziemię i faktycznie ujawnili się ludziom.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.