Dziwne schody odnalezione na Antarktydzie! Pozostałość po piramidach i kosmitach?

Na temat Antarktydy powstało już wiele teorii spiskowych, które faktycznie mogą szokować. Niektórzy twierdzą, że miejsce to jest powiązane z tajnymi bazami Hitlera jak również kosmitami, którzy mieli często tam przebywać. Nie brakuje także przemyśleń, jakoby Antarktyda skrywała wejście do wnętrza Ziemi i tajemniczej krainy Agharta  w której znajdują się istoty które przed wiekami zeszyły tam by uchronić się przed zniszczeniem i nadmiernym materializmem, jakiego nałogowo dopuszczali się mieszkańcy zewnętrznej strony Ziemi. 

Legendy twierdzą, że owi wewnętrzni ludzie co jakiś czas się u nas pojawiają by sprawdzić jak sobie radzimy i czy idziemy w dobrym kierunku rozwoju. Niektórzy twierdzą, że pracownik Hitlera często tam przebywał, bowiem poszukiwał właśnie bramy do tajemniczej Agharty – Czy udało mu się ją znaleźć tego niestety nie wiadomo… Faktem jest jednak, że Antarktyda rozbudza wyobraźnie wielu badaczy, którzy twierdzą, że dzieją się tam rzeczy niezwykłe.

Ostatnio wykorzystując satelitę udało się uchwycić tam coś co przypomina  schody! Czy jest to pozostałość po piramidach? Czyżby opowieści o kosmitach, którzy wybudowali piramidy w Egipcie i tajemnice Antarktydy łączyły się w jedną całość? Co sądzicie o dziwnych schodach?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.