Wyjątkowe objawienie Maryi zostało nagrane! To wideo podzieliło wiernych….

Objawienia to bez wątpienia jeden z najbardziej szokujących aspektów religii. Jeśli chodzi o wierzenia chrześcijańskie to z całą pewnością jednym z najbardziej znanych objawień jest ukazanie się Maryi w Fatimie przed trójką dzieci i wyjawienie im tajemnic które dotyczyły m.in. obrazu piekła, przyszłości, a także zamachu, który według wielu interpretacji odnosił się do ataku na Jana Pawła II.

To wydarzenie stało się prawdziwym fenomenem chrześcijaństwa i wieść o nim dotarła do milionów osób. Tymczasem jednak nagranie, które wykonano w Argentynie choć z pewnością nie stanie się tak popularne to jednak może dowodzić, że Maryja czasami objawia się prawie w zupełnej samotności.

Co ciekawe filmik rozgrywa się na drzewie i przedstawia rzekomo prawdziwe ukazanie się Matki Jezusa! Pytanie tylko po co Maryja miałaby objawiać się na drzewie? Jedni twierdzą, że byłoby to zupełnie bezcelowe więc z pewnością nie może być to prawda, podczas gdy inni twierdzą, że być może chciała Ona pobyć w samotności i spojrzeć na piękno świata.

A, Wy co sądzicie? Nagranie naprawdę przedstawia objawienie, a może to coś zupełnie innego? Jak myślicie po co Maryja miałaby ukazywać się w samotności na drzewie?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Gwiazdy, które wyznały prawdę o Illuminati! Rain man - Britney Spears, Madonna, David Bowie...

śr Sty 11 , 2017
Illuminati to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i tajemniczych teori spiskowych świata. Zakłada ona iż światem rządzi pewna grupa, która posługuje się masońską symboliką np. jedno oko, piramidy, czy szachownice. Te symbole od lat są umieszczane w teledyskach, czy filmach. Spójrzcie sami na np. okładki różnych płyt muzycznych na […]