Gwiazdy, które wyznały prawdę o Illuminati! Rain man – Britney Spears, Madonna, David Bowie…

Illuminati to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i tajemniczych teori spiskowych świata. Zakłada ona iż światem rządzi pewna grupa, która posługuje się masońską symboliką np. jedno oko, piramidy, czy szachownice. Te symbole od lat są umieszczane w teledyskach, czy filmach. Spójrzcie sami na np. okładki różnych płyt muzycznych na których centralnym ich pnktem jest jedno oko. W Illuminati ma być mnósto znanych polityków, gwiazd i innyc wpływyowych ludzi, którzy maja realny wpływ na świat i próbują go przejąć. Swoje plany przejęcia świata także pokazują w filmach np. w Powrocie do przyszłości, gdzie czesto widujemy 9 i 11. Niektórzy twierdzą nawet, że Illuminati to grupa satanistyczna, która dąży do stworzenia na Ziemi królestwa diabła co jest opisane w Biblii np. we fragmencie o tajemniczyczym znamieniu który wyznawcy bestti przyjmą na prawę ręke lub czoło. Czy chodzi tu o jakieś chipy? Dziś przedstawimy Wam kilka gwiazd, które wyjawiły prawde o Illumianti

Jedną z najbardziej znanych piosenkarek świata jest bez wątpienia Madonna – nazywana także królową popu. Wokalistka na swojej ostatniej płycie zawarła piosenkę, która stała się tematem wielu teorii spiskowych – nosi ona tytuł oczywiście Illuminati. Jest to utwór, utrzymany w elektronicznym i bardzo mrocznym stylu z tekstem, który choć nie zaprzecza istnieniu grupy która wpływa na świat to jednak przedstawia, że nie jest ona zła,a  media atakują masonów np. Ojców Założycieli.  Madonna śpiewa: Żadne pentagramy i zaklęcia. To nie symbole masońskie na dolarach. To nie Obama, ani  Rihanna. Musimy skończyć tą ciemnotę. Oko opatrzności patrzy nas nas i jest pełne prawdy i światła. Założyciele wporwadzili oświecenie, a teraz media ich niszczą.

Skoro była królowa to musi być też księżniczka – mowa oczywiście o Britney Spears, która określana jest jako prawdziwa legenda muzyki pop. Britney przez wielu nazywana jest gwiazdką, która jest typową marionetką na której sukces pracują inni. Faktem jest, jednak że dziewczyna pewnego dnia się zbuntowała i stwierdziła, że chce nagrać swoją własną płytę na której bardziej włączy się w tworzenie piosenek i opowie prawdę, a także ukaże się jako artystka. Efektem tego jest płyta Original Doll, która jak mówi sam tytuł opowiada o typowej lalce show biznesu, która pewnego dnia postanawia się wszystkim przeciwstawić. Co ciekawe wytwórnia Britney ostatecznie nie zgodziła się na wydanie płyty, czyżby wynikało to ze zbyt dużej ilości prawdy, którą  na niej wyjawiła? Album Original Doll zawiera m.in. utwór Mona Lisa, który posiada bardzo ciekawą warstwę tekstową. Britney śpiewa w nim: Każdy znał ją bardzo dobrze, ale ja ją zabieram uwalniając od klątwy. Mona Lisa pragnie byś znał prawdę, iż była ona sklonowana. Ten tekst dość niebezpiecznie odnosi się do teorii spiskowych o fakcie jakoby wiele gwiazd było z czasami zastępowanymi przez klony, kiedy ich pierwowzór zaczyna zadawać zbyt wiele pytań. Czyżby księżniczka pop wyjawiła ludziom, jakie plany mają w stosunku do niej Illuminati? Na albumie Originall Doll znajdziemy, także utwór Rebelion w którym gwiazda śpiewa: Musisz uważać. Ta trucizna którą jesteś pojony. I całe ich voodoo które uczynili. Nie sprzedałeś swojej duszy.

Avril Lavigne jest to kolejna z księżniczek przemysłu rozrywkowego o której teorii spiskowych zawsze było pełno: wszystko dlatego że jej znakiem rozpoznawczym jest krawat, który dziwny przypadkiem wygląda zupełnie jak pentagram. Ta dziewczyna mając 16 lat  odniosła olbrzymi sukces nagrywając singiel Complicated, który przyniósł jej ogromną popularność i zapowiadał jej debiutancki album  Let go. Płyta choć sprzedała się świetnie zdaniem Lavigne nie ukazywał jej pełnego potencjału jako autorki tekstów, co postanowiła zmienić na drugiej płycie o tytule Under My Skin.  Ten album znacząco różnił się od pierwszego, bowiem był o wiele bardziej ponury od poprzedniego i zawierał znacznie cięższe brzmienie. Według teorii spiskowych Lavigne dopiero w czasie nagrywania tej płyty zrozumiała jak duży błąd popełniła podpisując pakt i zgadzając się sprzedać duszę. W jednej z piosenek o tytule Take Me Away Lavigne śpiewa: Myślałam, że znam ten ból. Nie radzę sobie. Pomóż, zabierz mnie. Ja  zmierzam donikąd. Co byś pomyślał, gdybyś wiedział… Na swojej ostatniej płycie head above water wydanej w 2019 roku Avril także śpiewa dość mroczne rzeczy np. w piosence I Fell in Love with the Devil, czyli Zakochałam się w diable. Avril śpiewa tu: Zakochałam się w diable. Jestem pod wpływem uroku. Proszę ocal mnie od tego piekła. Anioły i diabły o mnie walczą.Zabierz mnie do nieba.  

Z chwilą śmierci Davida Bowiego media zawrzały, a zwolennicy teorii spiskowych zaczęli doszukiwać się w albumie  Blackstar, wydanym na 2 dni przed jego śmiercią tajemniczego znaczenia. Niezwykłe przemyślenia krążyły w sieci już wcześniej, kiedy artysta opublikował teledysk do pierwszego singla zapowiadającego płytę, którego fabuła działa się w komosie i ukazywała dziwne istoty, tylko z pozoru przypominające ludzi. Co więcej teledysk przedstawia jakiś dziwny rytuał, który odprawia kobieta z czaszką. Niektórzy odnosili ten klip do szokującego planu jaki rzekomo mają przeprowadzić Illuminati, a polega on na pokazaniu światu hologramu w postaci powrotu Mesjasza – nie będzie to jednak prawdziwy Zbawiciel, ale oszustwo, które ma tylko pomóc Illuminati wprowadzić swoją filozofię w życie. Tym bardziej teorię tą może potwierdzać tekst  tytułowej piosenki z płyty: Nadchodzi dzień egzekucji. Duch wzbił się, jego miejsce zostało zajęte. On zstąpił na ziemię i zawołał. Jestem czarną gwiazdą na górze.

Miley Cyrus to z całą pewnością, jedna z największych skandalistek muzycznego świata. Kiedyś była spokojną i radosną dziewczyną, grającą w serialu dla nastolatków – potem poznaliśmy jednak jej zupełnie inne oblicze, gdy zaczęła wychodzić na scenę półnaga z narządami rozrodczymi na czole. Piosenkarka wydała wtedy album Bangerz, który spotkał się z dużym sukcesem – jednak jakiś czas potem  stwierdziła, że to zbyt mało i  nagrała ponad 20  utworowy album, w którym znacznie więcej włączyła się w tworzenie piosenek, jednak płyta nigdy nie została oficjalnie wydana przez żadną wytwórnie. Nowa płyta Cyrus składała się z melancholijnych i bardziej artystycznych piosenek, których teksty czasami mogą szokować. Efektem tego są piosenki takie jak Karen Don’t Be Sad, w której Miley śpiewa: Trzymaj się swej duszy, bo Oni ją unicestwią, nie mogą Ci nic kazać. Wszystko zależy od Ciebie. Czyżby Cyrus ostrzegała ludzi przed oddaniem swojej duszy?

Rihanna to kolejna ze znanych piosenkarek, o których teorie  spiskowe o jej powiązaniach z Illuminati krążą od dawna. Piosenkarka, czasami specjalnie posługuje się spiskami tak jak wtedy, gdy w jednym z teledysków miga napis Księżniczka Illuminati. Gwiazda o swoich powiązaniach z okultyzmem mówi m.in. w piosence Umbrela, kiedy śpiewa: Ja złożyłam przysięgę. Stań pod parasolem który trzymam. Teraz pan deszczu powraca. Te słowo niezwykle łączą się z kolejną postacią w której kilka lat temu rapował Eminem. Mowa oczywiście o Rain Manie. W jednej ze swoich utworów Eminem mówi: Moja dusza jest we władania diabła. Zupełnie nowe imię moje to Rain man. Wiele teorii spiskowych twierdzi, że imię to oznacza szatana dla którego gwiazdy sprzedają swoje dusze co odnosi się do deszczu pieniędzy, który otrzymują za wypełnienie planów Illuminati. To właśnie o nim ma rapować Eminem, a Rihanna śpiewać…

Prince to jeszcze jeden artysta który w 2016 roku pożegnał się z życiem. Wiele dyskutowano, czy jego śmierć mogła mieć coś wspólnego  z Illuminati i zabójstwem! Prawdy pewnie nigdy się nie dowiemy, jednak faktem jest, że Prince mógł być dla nich niewygodny, o czym świadczy piosenka Dreamer,która z dużą oczywistością odnosi się teorii o chemtrails, czyli trujących substancjach, które są rozpylane przez samoloty nad miastami by pozbyć się jak największej ilości ludzi. Piosenkarz śpiewał: Helikopter zatacza ponad nami wszystkimi koła. Gdy każdy z nas jest nieświadomy i pogrążony w świecie marzeń oni tworzą chemikalia i unoszą je nad miastami.

Katy Perry to kolejna gwiazda, której ostatnie teledyski wydają się dość podejrzane. Najpierw utwór Chained To The Rhythm, w której piosenkarka śpiewa o prawdzie, którą dają nam osoby na prestiżowych stanowiskach, także o fakcie iż zachowujemy się jak zombie i tylko wydaje nam się, że jesteśmy wolni. Kolejny singiel również wydaje się bardzo aktualny. Mowa o  Bon Appétit, w którym gwiazda nawiązuje do seksu, a w teledysku jest ugniatana, niczym na ciasto przez mrocznych kucharzy. Na końcu natomiast jest podana jako danie grupie bogatych ludzi. Czy chodzi tu o Illuminati i aferę Pizza gate?

Warto także wspomnieć o ludziach przed którymi ostrzegał Michael Jackson. Król popu mówił, że jest niszczony przez tajemnicze osoby, które specjalnie wymyślają na jego temat głupoty.Ci ludzie manipulują wieloma rzeczami o których nawet nie zdajemy sobie sprawy.

A, Wy co sądzicie o wyznaniach gwiazd na temat Illuminati i wszelkich okultystycznych spisków? Uważacie, że piosenkarze, a także inne gwiazdy show biznesu naprawdę sprzedały swoje duszę w zamian za karierę i pieniądze? Kogo może mieć na myśli Eminem  rapując o Rain Menie – czyżby naprawdę diabła, a może kogoś zupełnie innego? Czekamy na Wasze opinie i przemyślenia w komentarzu.

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Błagam, przestańcie całą treść prezentować wytłuszczoną czcionką. Tego nie da się czytać!

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.