Benedykt XVI, David Rockefeller i Hugh Hefner umrą w 2017 roku? Pojawiła się przerażająca lista! Zobaczcie nagranie…

Jedna z najbardziej oryginalnych stron internetowych, która co ciekawe zajmuje się typowaniem śmierci osób na najbliższy rok powraca z kolejnymi nazwiskami. Te lista z pewnością może szokować i wywoła masę kontrowersji. Czy się jednak spełni? By poznać resztę nazwisk i szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

W 2016 ich wynik wyniósł 12/50 – poprawnie wytypowali śmierć m.in. pisarza Richarda Adamsa, aktorki znanej z ról komediowych Liz Smith, polityka Fidela Castro, czy amerykańskiego boksera Muhammada Aliego. Czy ich wynik z 2016 roku  jest zadowalający? Z pewnością można powiedzieć, że nie jest taki zły i może dać trochę do myślenia…

Co więcej pojawiła się już lista osób, które rzekomo mają umrzeć w 2017 roku i  znajdziemy na niej naprawdę bardzo znane nazwiska. Według portalu śmierć ma ponieść były prezydent USA Jimmy Carter, a także George Bush, przemysłowiec i miliarder David Rockefeller, Benedykt XVI, królowa Elżbieta, założyciel legendarnego już magazynu Playboy  Hugh Hefner i  aktor telewizyjny Bob Barker. Pełny  wykaz jest oczywiście dużo większy i możecie go odszukać w opisie filmiku!

A, Wy co sądzicie o całej stronie i tzw. liście śmierci? Uważacie, że na ile spełnią się przewidywania autorów portalu? Kto umrze według Was w 2017 roku z wymienionych nazwisk?

 

Źródło: deathlist.net

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Hugh Hefner właśnie odszedł , sprawdza się lista…………….

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.