Satanistyczny przekaz Illuminati w piosenkach Britney Spears! Chcieli ją zniszczyć…

Jak pewnie już wszyscy wiecie Illuminati według teorii spiskowych ma być organizacją, która robi wszystko by przejąć władze na świecie – często nie patrząc na fakt, że przy okazji pozbawiają ludzi życia, czy zabierają wolność. W swoich  planach mają się oni często posługiwać  celebrytami, którzy jak wiemy ze względu na swoją popularność mają duży wpływ na ludzi i potrafią ich namówić do wielu rzeczy. Niektórzy twierdzą nawet, że artyści dobrze wiedzą o planach Illuminati i czasami zgadzają się na nie chcąc otrzymać sławę i pieniądze przez co sprzedają swoją duszę.

Jedną z takich marionetek Illuminati ma być Britney Spears, która przez wielu nazywana jest prawdziwą księżniczką popu, ale jednocześnie  lalką, która robi to co jej się nakaże. Gwiazda przez długi czas miała zgadzać się i słuchać Illuminati, jednak około roku 2004 coś się zmieniło:  Wokalistka nie chciała robić wszystkiego po czyjeś myśli, grać sztucznej muzyki i fałszywie się uśmiechać. Chciała się uwolnić i pokazać, że również coś może, czego efektem jest album Originall Doll na którym Britney bardzo włączyła się w tworzenie piosenek. Płyta jednak ostatecznie nigdy nie została wydana – czyżby wytwórnia stwierdziła, że wokalistka mówi na nim za dużo prawdy i wyjawia sekret Illuminati.

Nie ma się czemu dziwić – w końcu na albumie Originall Doll, który potem wyciekł do sieci znalazły się takie piosenki jak choćby Mona Lisa, w której Britney śpiewa Zabieram ją i uwalniam od tej klątwy. Poznaj prawdę – Mona Lisa była sklonowana. Jest też utwór Rebelion na którym gwiazda śmiało wyznaje: Poją Cię trucizną. Czynią swoje voodoo. Nie sprzedaj im swej duszy. Płyta Originall Doll była jednak początkiem dramatu który wybuchł chwilę potem, a objawił się w coraz częstszych plotkach jakoby Spears zażywała narkotyki – w pewnej chwili tych zarzutów było tak dużo, że wyglądało jakby ktoś się na piosenkarce uwziął i na siłę próbował ją zniszczyć. Artystka nie miała również zamiaru chodzić na terapię uzależnień…

Efektem tego wszystkiego było ograniczenie praw rodzicielskich, co całkowicie ją przybiło. Dziewczyna całymi dnami płakała, nie miała siły do życia, aż w końcu trafiła do szpitala psychiatrycznego, w którym wkładano w nią różne tabletki o działaniu narkotycznym, wmawiając jej, że są to tylko  witaminy. Co gorsza Britney zaczęła pić same napoje energetyczne, nie chciała jeść, a także  paliła masę paczek papierosów przez co tylko pogarszała swój stan. Według wielu teorii to właśnie ten szpital był miejscem do którego Britney celowo sprowadzili Illuminaci by ją zmienić i sprawić, by znowu została ich lalką, która będzie spełniała dla nich polecenia.

Posłużono się podobno metodą kontroli umysłów, co sprawiło wokalistce wiele bólu i rozpaczy. W końcu gwiazda opuściła szpital i co ciekawe wróciła z niego z wytatuowanym na ręce trójkątem, który jak wiemy często w motywie piramidy pojawia się w symbolice masonów. Historia tatuażu nigdy nie została wyjawiona i nie wiadomo, skąd nagle się pojawił.

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Niestety jak przeszła przez rytuał to nie jest już tak łatwo się wydostać spod ich macek. Trzeba było myśleć przed.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.