Humanoidalna istota ukazała się podczas Pełni Księżyca! Zobaczcie szokujące nagranie…

Razem z rozwojem nauki zaczynamy dostrzegać coraz więcej – zaczynamy coraz więcej wiedzieć o świecie, w którym żyjemy i o wszelkich jego tajemnicach. Jedną z nich jest bez wątpienia istnienie niezwykłych stworzeń, które często były opisywane przez ludzi.

Mowa tu oczywiście o takich istotach jak chupacabra, węże morskie, czy Wielka Stopa, które wiele osób twierdziło, że spotkało w rzeczywistości. Ostatnio pewien mężczyzna w czasie pełni Księżyca był świadkiem kolejnego możliwego ukazania się zagadkowego stworzenia. Istota przypomina trochę gnoma – jest niska, zielonkawa i posiada bardzo interesujący kształt głowy.

Wielu internautów zwraca uwagę, że co ciekawe na zdjęciu wyraźnie widać, że stworzenie posiada cień, co może potwierdzać, że zdjęcie jest autentyczne. Nie znaczy to, jednak że nie brakuje osób które są przekonane, że jest to po prostu oszustwo i podobna istota nie może istnieć. A Wy co o tym sądzicie?

Czyżby podania o spotkaniach z gnomami, czy krasnoludkami mogą mieć trochę wspólnego z prawdą? Wierzycie, że istota ze zdjęcia jest prawdziwa, a może również dopatrujecie się tu fałszu? Czym może być owy dziwny stwór? Jakąś legendarną istotą, a może kosmitą?

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.