CIA ujawnia tajne dokumenty! UFO, badania zdolności paranormalnych i Polska. Akta szokują…

Od dawna słyszy się o wielu tajemnicach, które rzekomo ukrywa CIA, czyli Centralna Agencja Wywiadowcza! Niektóre z  tych tajemnic są bardziej typowe,  a niektóre wręcz  niezwykłe. Ostatnio CIA ujawnił ponad 13 milionów dokumentów, które trzeba przyznać faktycznie szokują. Wśród notatek znajdziemy wiele interesujących spraw, które dotąd  uznawane były jako tajne – również takie powiązane ze zjawiskami paranormalnymi.

Tajne dokumenty zawierają opis ze spotkania pewnego mężczyzny z latającym spodkiem kosmicznym, a nawet dokładny rysunek UFO, które mężczyzna narysował! Co więcej odnajdziemy tam bardzo interesujący przepis, który podobno ma być recepturą do stworzenia prawdziwego, niewidzialnego atramentu. Wśród dokumentów znalazły się, także podania o programie Stargate, który zajmuje się badaniem ludzkiej psychiki i wywieraniem  wpływu na otoczenie za pomocą zdolności parapsychicznych. Mamy tam rysunki pewnego izraelskiego iluzjonisty, który uważał, że posiada niezwykłe umiejętności.

Badacze by to sprawdzić nakazali mu narysować kilka rzeczy z obrazków, które znajdowały się w innym pomieszczeniu. Co ciekawe wiele  ze szkiców zostało bardzo dokładnie odwzorowane! Czy to może dowodzić istnieniu zdolności nadprzyrodzonych? Tajne dokumenty zawierają również kilka  rzeczy powiązanych z Polską jak plan Warszawy pochodzący  z lat 50, czy wzmianki o wojennych instalacjach Układu Warszawskiego. Co sądzicie o tych dokumentach?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Odnaleziono urządzenie elektryczne sprzed tysięcy lat? Czy współczesna nauka nas oszukuje? Zobaczcie materiał...

pt Sty 20 , 2017
W dzisiejszym świecie żyjemy w przekonaniu, że jesteśmy wyjątkową cywilizacją, która w przeciwieństwie do wielu przed nami osiągnęła coś znaczącego: Stworzyliśmy lekarstwa na wiele chorób, posiadamy komputery, telefony komórkowe, tablety i często potrafimy zastąpić pracę ludzi skomplikowanymi maszynami. Czy jednak to nasze poczucie wyższości może mieć coś wspólnego z prawdą? […]