Przepowiednie medium na rok 2017 i nie tylko! Zamach na Papieża, epidemia, tajemnica Clinton i cud…

Craig Hamilton-Parker zyskał naprawdę olbrzymią popularność, gdy okazało się, że poprawnie przewidział Brexit i wygraną Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich! Mężczyzna sam o sobie mówi że jest medium, czyli osobą która potrafi kontaktować się z duchami, a także jasnowidzem i razem z żoną zajmują się tym zawodowo: Mają oni wykorzystywać swoje zdolności nie tylko w celu pomocy zwykłym ludziom, ale także największym gwiazdom show biznesu. Pan Parker jakiś czas temu postanowił podzielić się ze światem swoimi własnymi wizjami na nadchodzące lata, w tym oczywiście na rok 2017 i trzeba przyznać, że jego przepowiednie szokują. Aby poznać szokujące przepowiednie obejrzyj nagranie poniżej:

Według jasnowidza nadchodzące lata będą bardzo ciężkie, a jednocześnie niezwykle piękne. Czekają nas takie wydarzenia jak choćby spadek wartości EURO, który będzie spowodowany  przez negocjacje Dani i Włoch na temat opuszczenia Unii Europejskiej. Czeka nas także   podział polityczny w Ameryce między Wschodem,a  Zachodem, co będzie spowodowane coraz większą wrogością i rosnącą przestępczością.

Co więcej wizjoner przewidział, także iż nadchodzi koniec pracy zawodowej Hillary Clinton z powody wycieku dokumentów, które przerażą cały świat i ukażą prawdę o kobiecie. Europę również czeka dość przerażający okres, który będzie spowodowany najpierw przez atak bronią biologiczną lub toksyczną na jedną ze szkół, a potem pożar w  Pałacu Westminsterskim, który jednak nie będzie miał nic wspólnego z zamachem terrorystycznym.

Niepomyślny czas będzie to także dla Watykanu, bowiem odbędzie się tam próba porwania i zabójstwa Papieża, jednak ostatecznie nic z tego nie wyjdzie! Pan Parker zapowiada także, iż najprawdopodobniej w 2018 roku  odnajdziemy gatunek starożytnego zwierzęcia. Świat czeka przerażająca epidemia grypy, natomiast dobrą wróżbą jest fakt, iż niedługo Korea Północna i Południowa zostaną połączone, bo Kim Dzong Un zostanie obalony.

Wbrew jednak tym dość przerażającym przepowiedniom mężczyzna twierdzi, że rok 2017 i 2018 będzie piękny, bowiem ujawnią się światu duchowe siły, a materializm zacznie zanikać. Będzie to początek potężnej transformacji dla Ziemi i jej mieszkańców.

Co sądzicie o przepowiedniach medium? Uważacie, że się spełnią? Która z nich wydaje się Wam najbardziej przerażającą, a które chcielibyście by się spełniły?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Najpierw będzie wojna , zresztą już jest , a potem ,, będzie piękny, bowiem ujawnią się światu duchowe siły, a materializm zacznie zanikać. Będzie to początek potężnej transformacji dla Ziemi i jej mieszkańców.”

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.