Miley Cyrus wyznaje: Byłam atakowana przez ducha dziecka! Woda zamieniła się w ogień…

Wydawać by się mogło, że gwiazdy zamknięte w swoim luksusowym, niezwykłym życiu nie mają czasu na sprawy rozwoju duchowego, a tym bardziej zjawiska paranormalne. Tymczasem jedna z bardziej znanych piosenkarek świata Miley Cyrus twierdzi, że była atakowana przez ducha chłopca lub jakiegoś demona, który chciał ją zniszczyć. Artystka twierdzi, że wszystko zaczęło się  w mieszkaniu które wynajęła w przerwie jednej ze  swoich tras koncertowych w Londynie.

Gwiazda wyznała, że podczas pierwszej nocy w mieszkaniu męczyły ją drastyczne i chore sny. Widziała swoją siostrę stojącą pod prysznicem, która krzyczała bo w pewnej chwili woda nagle zamieniła się w ogień.

Rankiem wokalistka obudziła się przerażona, ale jednocześnie szczęśliwa, że to był tylko sen i nie miał nic wspólnego z rzeczywistością. Niestety okazało się zupełnie inaczej – tego samego dnia po wyjściu z kąpieli Miley podeszła do zlewu i jej oczom ukazało się dziecko – To był mały chłopiec, który leżał w zlewie i patrzył się na nią swoimi prześwitującymi oczami.

Artystka szybko uciekła z łazienki, ale po czasie przemyślała sytuację i stwierdziła, że to musiało być po prostu przewidzenie spowodowane zmęczeniem. Niestety dziwne sytuacje zaczęły dziać się tam coraz częściej – okna same się otwierały, a przedmioty samoistnie przenosiły  z miejsca na miejsce. Co więcej ludzie, którzy odwiedzili wokalistkę sami przyznawali, że czują tu jakąś potężną, demoniczną siłę.

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Słuchaj Cyrus leż na betonie i pij zimną wodę. 😀

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.