Trump i szokujące obserwacje UFO! Czy kosmici chronią prezydenta? Przepowiednia Wangi miała się wypełnić…

Temat powiązań osób rządzących z przybyszami, pochodzącymi z obcych cywilizacji staje się coraz bardziej popularny. Według wielu plotek szczególnie ma to dotyczyć Stanów Zjednoczonych, których prezydenci od dawna mają wiedzieć o istnieniu kosmitów, a nawet z nimi współpracować.  W dniu inauguracji Baracka Obamy wiele osób twierdziło, że widziało na niebie bardzo dziwny obiekt – przypominający spodek kosmiczny.

Co więcej kolejne takie sytuacje mają miejsce w ostatnim czasie i według zdania wielu osób są powiązane z inauguracją  nowego prezydenta czyli  Donalda Trumpa –  UFO zostało zaobserwowane 19 stycznia przy samolocie, którym leciał Trump, co wiele osób wiązało z faktem, że kosmici eskortują przyszłego prezydenta, jakby z obawy, że mogło mu się coś stać.

Kolejna obserwacja UFO miała miejsce również 19 stycznia – podczas transmisji w telewizji CTV. W  czasie, gdy wypowiadał się ekspert za nim pojawił się biały obiekt o kształcie spodka. Czyżby faktycznie tak wzmożona aktywność UFO miała związek z zaprzysiężeniem nowego prezydenta? Po co tak nagle te statki pojawiają się w otoczeniu Donalda Trumpa?

Czyżby faktycznie chroniły wtedy prezydenta elekta Trumpa przed śmiercią? Wiele osób odnosi całą sprawę także do tajemniczej przepowiedni Baby Wangi, która twierdziła, że 44 prezydent USA będzie także tym ostatnim? Czyżby kosmici starali się na wszelkie sposoby nie pozwolić na spełnienie wizji Wangi i faktycznie udało im się go uchronić przed  zamachem? Czy naprawdę ludzi którzy mają władzę na Ziemi   wiedzą o istnieniu kosmitów, a być może nawet z nimi współpracują?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Córka króla popu: "Michael Jackson został zamordowany" Teoria o satanistycznej sekcie Illuminati stała się faktem?

śr Sty 25 , 2017
Michael Jackson to bez wątpienia, jedna z najbardziej popularnych gwiazd świata: Artysta nazywany królem popu choć nie żyje już od kilku lat to, jednak dalej pozostaje obiektem wielu pochwał, ale także kontrowersji. Szczególnie dotyczy to jego śmierci, która po dziś dzień według opinii wielu ludzi pozostaje niewyjaśniona. Jackson miał podobno […]