Córka króla popu: „Michael Jackson został zamordowany” Teoria o satanistycznej sekcie Illuminati stała się faktem?

Michael Jackson to bez wątpienia, jedna z najbardziej popularnych gwiazd świata: Artysta nazywany królem popu choć nie żyje już od kilku lat to, jednak dalej pozostaje obiektem wielu pochwał, ale także kontrowersji. Szczególnie dotyczy to jego śmierci, która po dziś dzień według opinii wielu ludzi pozostaje niewyjaśniona. Jackson miał podobno zostać ofiarą sekty Illuminati, która od dawna posługuje się gwiazdami, które ze względu na swoich fanów mają możliwość wpływania na ludzi i namawiania ich do rozmaitych rzeczy. 

Artysta miał przez długi czas zgadzać się z  warunkami jakie wyznaczyli mu Illuminati, jednak pewnego dnia postanowił się zbuntować. Tajemnicza sekta nie była, jednak zadowolona z takiej postawy i zaczęło rzekomo buntować przeciwko wokaliście cały świat twierdząc, że od dawna dopuszcza się on krzywdzenia i wykorzystywania dzieci.

Do tej pory nie wiadomo czy śmierć Jacksona była faktycznie zaplanowanym przez Illuminati czynem, jednak ostatnio jedna z  córek gwiazdora postanowiła wyznać prawdę. Paris Jackson udzieliła wywiadu dla magazynu Rolling Stone, w którym wyjawiła iż cała rodzina i fani od dawna wiedzą, że król popu został zamordowany i co więcej ona jest o tym w pełni przekonana. Córka słynnego wokalisty powiedziała, także iż wie o wiele więcej na temat całej sprawy, jednak nie może zdradzić za dużo i stara się uważać na to co komu mówi.

Czyżby dziewczyna bała się, że zostanie zabita przez Illuminati podobnie jak jej ojciec?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.