Asteroida uderzy w Ziemię w 2017 roku! Rosyjski astronom ostrzega świat…

Fakt iż każdy z nas znajduje się na ogromnej planecie, która mieści się gdzieś w kosmosie może być jednocześnie fascynujący jak i przerażający. Nie znamy w końcu zbyt dobrze kosmosu, a zagrożenia z tej sfery, które  dotąd już poznaliśmy są wystarczające straszne. Jednym z takich zagrożeń mają być choćby asteroidy, które w każdej chwili mogą uderzyć w Ziemię – tym bardziej, że sposób ich wykrywania przez naukowców jest jak na razie bardzo ograniczony.

Budzący spore kontrowersje obiekt 2016 WF9, który został odkryty w tamtym roku zbliża się do naszej Planety – znawcy nie  mają pojęcia, czym takim jest ten obiekt: Może być to asteroida, albo po prostu kometa! Wiadomo tylko, że obiekt jest bardzo duży, jednak NASA twierdzi, że nie ma możliwości, by uderzył on Ziemię i ma nas minąć w odległości 51 milionów kilometrów. Zupełnie inne zdanie ma na ten temat rosyjski astronom dr. Dyomin Damir Zakharovich, który uważa, że NASA cały czas nas oszukuje i nie chce wywoływać w nas paniki.

Według mężczyzny Obiekt 2016 WF9 ma pochodzić z systemu Nibiru i naukowcy już od dawna mają wiedzieć, że uderzy on w Ziemię. Według astronoma tajemnicze ciało ma uderzyć w nas już 16 lutego 2017 roku i ma być tak duże, że będzie wstanie zniszczyć miasta lub wywołać tsunami, którego długo nie zapomnimy. Oczywiście jak zwykle radzimy podchodzić do całej informacji z dystansem i prosimy o trzeźwy osąd sytuacji.

administrator

4 thoughts on “Asteroida uderzy w Ziemię w 2017 roku! Rosyjski astronom ostrzega świat…

  1. to prawda nasa klamie a politycy mydla nam oczy bo wiedza ze byla by panika i anarhia ale co zrobia w przed dzien powiedza ze pomylili sie w obliczeniach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Masz ten tajemniczy znak na dłoni? To oznacza że dokonasz... Zobaczcie nagranie!

nie Sty 29 , 2017
Każdy człowiek choć z wyglądu podobny do innych nosi w sobie jakąś rzadką cechę, która sprawia, że jest on wyjątkowy. Wiele kultur twierdziło, że największym źródłem informacji nie tylko o naszym charakterze ale i losie są dłonie na których mamy wyrysowane nasze przeznaczenie, a także wielką opowieść, w której głównym […]