Masz ten tajemniczy znak na dłoni? To oznacza że dokonasz… Zobaczcie nagranie!

Każdy człowiek choć z wyglądu podobny do innych nosi w sobie jakąś rzadką cechę, która sprawia, że jest on wyjątkowy. Wiele kultur twierdziło, że największym źródłem informacji nie tylko o naszym charakterze ale i losie są dłonie na których mamy wyrysowane nasze przeznaczenie, a także wielką opowieść, w której głównym bohaterem jesteśmy My sami. Jedni oczywiście mają być przeznaczeni do większych rzeczy a inny do mniejszych – wskazówką co do naszej ważności dla świata ma być wyrysowany na środku dłoni X.

Naukowcy ze Sti University w Rosji twierdzą, że osoby ze znakiem X na dłoni mają bardzo dynamiczne życie, a ich charakter nie ma nic wspólnego z nieśmiałością. Przeciwnie są silni i odważni, co jest wyznacznikiem, że mogą dokonać w życiu rzeczy wielkich, a być może nawet zmienić nasz świat na lepsze.

A, Wy co sądzicie o badaniach naukowców? Też macie wyrysowany na dłoni X i wykazujecie cechy siły i niezależności?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ciało Wilkołaka odnalezione w 1942 roku przez żołnierzy w Niemczech? Nagranie szokuje

pon Sty 30 , 2017
Historia wilkołaków bierze swoje początku już od starożytności – a konkretnie od mitu o królu Arkadii, który powątpiewając w moce bogów chciał oszukać samego władcę bogów Zeusa i dał mu do zjedzenia potrawę stworzoną z człowieka. Zeus jednak dość szybko odkrył cały podstęp i ukarał króla przemianą zarówno jego jak […]