Ciało Wilkołaka odnalezione w 1942 roku przez żołnierzy w Niemczech? Nagranie szokuje

Historia wilkołaków bierze swoje początku już od starożytności – a konkretnie od mitu o królu Arkadii, który powątpiewając w moce bogów chciał oszukać samego władcę bogów Zeusa i dał mu do zjedzenia potrawę stworzoną z człowieka. Zeus jednak dość szybko odkrył cały podstęp i ukarał króla przemianą zarówno jego jak i jego synów w wilki! Nie wszystkie jednak  przekazy stawiały wilkołaki na równi z klątwą i karą, a wręcz przeciwnie z pomocą – Gdy ktoś został przez kogoś skrzywdzony, a ten nie miał dostatecznej siły by mu się odpłacić odprawiał rytuał z wykorzystaniem wilczej skóry przez co  zyskiwał zdolność przemiany w wilka i mógł dokonać zemsty.

Wraz z nadejściem chrześcijaństwa wierzono, że wilkołakiem staje się osoba, która zawarła pakt z diabłem. Na temat wilkołaków powstało mnóstwo legend i przemyśleń, a wiele z nich twierdzi, że czarownik fizycznie nigdy nie stawał się wilkiem, ale dzięki swojej mocy jednoczył się z wilkiem przez co zyskiwał jego charakter i poznawał jego naturę – nie zmieniał jednak postaci.

Czy, jednak wszelkie mity o wilkołakach mają coś wspólnego z prawdą? Kto wie – jednak do dnia dzisiejszego wiele osób szokuje nagranie, które przedstawia żołnierzy, którzy w 1942 roku znaleźli ciało wilkołaka w Niemczech. Czy jest to jakiś wynik eksperymentów łączenia wilków z ludźmi,a  może prawdziwy, legendarny wilkołak? Jak sądzicie? Wierzycie, że wilkołaki mogą istnieć lub przynajmniej kiedyś istniały?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.