Delfin w koszulce uchwycony w Australii! Zobaczcie nagranie…

Niewyjaśnione zjawiska to niezwykle szeroki fenomen. Zazwyczaj kojarzą nam się z duchami, nawiedzonymi domami i dziwnymi zwierzętami, które nie zostały odkryte przez naukę. Czasami jednak to co niewyjaśnione jest dużo mniej szokujące, a wręcz  według niektórych komiczne. Takim przypadkiem, który może się wydawać dość śmieszny,choć raczej nie do końca jest to prawda jest bez wątpienia delfin, którego zauważono w Australii i może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby delfin nie miał na sobie koszulki!

Eksperci nie wiedzą skąd materiał mógł wziąć się na ciele ssaka, jednak podejrzewają, że został nałożony specjalnie przez kogoś kto chciała zażartować z delfina i przy okazji mógł zrobić mu krzywdę. Delfin jest szukany przez wiele osób a ludzie boją się, że delfin może być poraniony przez osobę, która nałożyła mu koszulkę, a poza tym może ona ograniczać jego możliwość oddychania. Karą za zrobienie krzywdy delfinowi jest 4000 dolarów.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Satanistyczna sekta Illuminati chce sprowadzić na świat Antychrysta? Przekonaj się czym On będzie...

pt Lut 3 , 2017
Illuminati jako organizacja ma dążyć do przejęcia władzy nad światem – a nad jakimi osobami najłatwiej jest panować – nad tymi najbardziej wystraszonymi! To właśnie  dlatego  wywołują oni tak wiele wojen i szerzą nietolerancje by ludzie żyli w ciągłym lęku i zapomnieli o miłości i  pokoju. Mają oni także korzystać  […]