Woda wyrzuciła na brzeg dwugłową, przerażającą istotę. Zobaczcie nagranie!

Świat co jakiś czas odkrywa przed nami swoje niezwykłe tajemnice – zagadkowe miejsca, piękne zabytki, czy przerażające istoty, który bardziej mogą kojarzyć nam się z horrorami niż prawdziwym życiem. Sytuacja jest jednak o tyle trudna, że w dzisiejszych czasach znamy już takie zjawiska jak choćby mutacje, czy choroby genetyczne, które zmieniają istoty ludzkie lub zwierzęce w istne potwory, a kiedyś były interpretowane jako klątwa, czy znaki diabelskiej siły. Kolejna tego typu zagadkowa sytuacja miała miejsce w Meksyku w nadmorskiej lagunie, gdzie woda wyrzuciła na brzeg szokującą fioletową istotę o dwóch głowach i dwóch ogonach.

Zwierzę zostało zbadane przez naukowców, którzy stwierdzili, że mają bardzo duży problem z zakwalifikowaniem znalezionej istoty do któregoś ze znanych dotąd zwierząt morskich, co mogłoby oznaczać, że mamy do czynienia z zupełnie nowym gatunkiem, jednak badacze twierdzą także, że dziwny wygląd zwierzęcia może być efektem mutacji.  A, Wy co sądzicie o zagadkowej istocie? Zupełnie nowy gatunek, a może po prostu mutacja już znanego zwierzęcia? Pojawiły się nawet przypuszczenia internautów, że może być to dziecko prawdziwego morskiego potwora znanego z legend? A, Wy co sądzicie o takiej teorii?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

David Bowie przed śmiercią wyznał prawdę o Antychryście i Illuminati? Nagranie...

śr Lut 8 , 2017
  Z chwilą śmierci wokalisty Davida Bowiego wszelkie media zawrzały, a zwolennicy teorii spiskowych zaczęli doszukiwać się w jego albumie  Blackstar, wydanym na 2 dni przed jego śmiercią tajemniczego znaczenia. Niezwykłe wnioski krążyły w sieci jednak już dużo wcześniej, kiedy artysta opublikował teledysk do pierwszego utworu zapowiadającego krążek, którego fabuła […]