Biblijny gigant ukazał się w Norwegii? Istota przeraża… Zobaczcie szokujące nagranie

Olbrzymy to istoty, które choć dość często nie różnią się zbytnio od człowieka to jednak obdarzone są niewiarygodnym i wręcz przerażającym wzrostem dzięki czemu mogą zabijać ludzi, a nawet niszczyć wielkie miasta. W niektórych podaniach posiadają  także wężowe odnóża i skrzydła. Giganci  pojawili się w mitologii greckiej, a ich narodziny biorą się od potężnych bogów Uranosa i Gai z których związku powstały olbrzymy o groźnej i złowrogiej naturze.

Giganci zagrozili bogom, iż zniszczą Olimp, co zapoczątkowało wojnę, którą ostatecznie wygrali bogowie i zepchnęli  gigantów do Tartaru. Podobno część gigantów miała spaść także na Ziemię! Nie tylko mitologia grecka wspomina o olbrzymach, ale także np. skandynawska, która opisuje olbrzyma Thryma, który skradł święty młot Thora. Według wierzeń to giganci mieli zbudować brytyjskie Stonehenge, które przez niektórych  określane jest jako świątynia kultu Słońca i Księżyca jak i obserwatorium nieba. Olbrzymy pojawiają się także w Biblii i ich pochodzenie ma odnosić się do obcowania ziemskich kobiet z  Synami  Boga.

W grudniu 1944 roku załoga lotu zwiadowczego wykonała szokujące zdjęcie w Norwegii, które ukazywało ogromną istotę o bardzo dziwny wyglądzie. Jak myślicie, czym może ona być? Prawdziwym gigantem znanym z podań, a może według Was jest to coś zupełnie innego?


Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. giganci byli też w Egipcie – są do dziś na malowidłach…. z racji swych rozmiarów piastowali wysokie stanowiska…. poza tym są też opisani w Biblii, i nawet podano ich imiona, np.: Goliat, Samson…. Na Sardynii odkopano tysiące szkieletów, …..czytałam, że giganci często żyli w związkach z ludźmi i mieli żywe potomstwo…. rośli przez całe życie razem z narządami wewnętrznymi, nie żyli zbyt długo, dożywali wieku, gdy narządy wewnętrzne nie miały już miejsca by urosnąć i umierali na niewydolność narządów….

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.