Czy ludzie cienie istnieją? W więzieniu ukazała się demoniczna istota…

Więzienia należą bez wątpienia do jednych z najbardziej przerażających miejsc świata – szczególnie dotyczy to tych, gdzie dalej praktykowana jest lub była kara śmierci! Strach w takich miejscach jest zarówno natury bardzo materialnej, bowiem obawiamy się masy ludzi o nieciekawej przeszłości, którzy mogą chcieć zrobić nam krzywdę, a także natury bardziej metafizycznej, gdyż jeśli wierzymy w istnienie zjawisk paranormalnych wiemy, że miejsca te nasączone  są negatywną siłą lęku i przemocy a także zamieszkane przez duchy więźniów, którzy odeszli pełni gniewu i nienawiści. W historii można odnaleźć kilka więzień, w których rzekomo objawiają się duchy jak np. legendarne już Alcatraz!

Czy jednak można wierzyć w te przerażające opowieści o samo przesuwających się rzeczach, czy odgłosach, które nie mają prawa występować? To jak zwykle zależy od danej osoby, jednak dość spore wrażenie może wywołać nagranie, które wykonano w więzieniu w Brazylii: To tam przed kamerami ukazała się zagadkowa czarna postać przez którą strażnicy myśleli, że któryś ze skazańców musiał uciec – Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że nic takiego się nie wydarzyło.

Czym więc była owa mroczna postać? Niektórzy uważają, że był to duch więźnia, który został  zabity przez swoich  towarzyszy z celi. Inni łączą to z tajemniczym fenomenem ludzi cieni, które mają być ucieleśnieniem naszych największych lęków, które otrzymują kształt. A, Wy co sądzicie o owej mrocznej postaci? Duch, człowiek cień, a może coś zupełnie innego?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.