Mężczyzna opętuje ludzi i sprawia, że zachowują się jak zwierzęta!? Szokujące nagranie…

Paranormalne moce kojarzą nam się z filmami fantastycznymi, czy bajkami dla dzieci, w których bohaterowie potrafią za pomocą umysłu przenosić przedmioty siłą woli,  czy nawet sterować pogodą. Czy jednak faktycznie jest to nie realne: Przecież już niejednokrotnie słyszeliśmy historie o ludziach którzy w najbardziej dramatycznych chwilach życia potrafili wykazać się wręcz nadludzką siłą i podnieść samochód, czy jak w przypadku  mistrzów sztuk walki posługiwać się energią, by tworzyć niewidzialne kule i przewrócić przeciwnika za pomocą umysłu. Podobne rzeczy dzieją się także  w przypadku religii świata, w których często wyznawcy otrzymują niezwykłe zdolności od swojego Boga i dzięki temu potrafią uzdrawiać innych, unosić się w powietrze, czy nawet być jednocześnie w dwóch miejscach na raz.

Być  może  taki sam przypadek przedstawia nagranie mężczyzny, który wchodzi na salę pełną ludzi i potrafi wpłynąć na zachowanie  każdego z nich. Jednego człowieka usypia, natomiast innych potrafi wprowadzić w coś w rodzaju transu,w  którym objawiają się drgawki  i zaczynają się śmiać, a także robią bardzo dziwne ruchy, jakby nie wiedzieli kim są, ani gdzie się znajdują.

Na temat nagrania ciężko jest odnaleźć więcej informacji – być może jest to spotkanie jakiegoś zgromadzenie religijnego, w czasie którego ich przywódca ukazuje zdolności, jakie otrzymał od swojego Boga. Co o tym sądzicie? Czy mężczyzna naprawdę posiada dar wpływania na zachowanie innych osób, a może według Was nie ma to nic wspólnego ze zdolnościami paranormalnymi?


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.